вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

МРТ шийного відділу хребта

Завдяки сучасним медичним технологіям життя  лікарів і пацієнтів перейшла на новий рівень. Більше немає необхідності проходити багатогодинні дослідження, а потім з хвилюванням чекати результатів. Сучасна діагностика дозволяє отримати все й одразу – пройти процедуру і отримати результати – за один день. Саме тому магнітно-резонансна томографія настільки популярна і необхідна в сучасній медицині.
МРТ – це метод дослідження, який дозволяє отримати повну картину про стан здоров'я органів людини без будь-якого внутрішнього втручання.
Для проведення дослідження використовується сучасний МРТ-апарат, який дозволяє дізнатися максимально точну інформацію про стан здоров'я організму.
У даній статті ми детальніше розглянемо МРТ шиї, яке все частіше фахівці призначають пацієнтам, віком від 25 до 30 років.

Коротко про МРТ шиї

Найчастіше МРТ шийного відділу хребта призначається при аномаліях будови даного відділу, остеохондрозах, пухлинах і метастазах, стенозах хребетного каналу, а також при грижах міжхребцевих дисків шийного відділу. Також дане дослідження на МРТ можуть призначити при травмах шиї і хребта середньої тяжкості.

Що покаже МРТ шийного відділу хребта?

МРТ вважається найефективнішим способом у виявленні гриж міжхребцевого відділу. У шийному відділі грижі зустрічаються значно рідше, ніж в поперековому, і виявити їх не так просто. У шийному відділі грижа може зливатися з остеофітами (кісткове розростання на краю хребців). Дані відростки можуть зовсім небагато зміщувати спинний мозок, що не визначить жодна інша діагностика, крім магнітно-резонансної томографії, і це дає нам можливість діагностувати таких пацієнтів, яких раніше визнали б такими, які не підлягають лікуванню. МРТ шийного відділу хребта може виявити різні дегенеративно-дистрофічні зміни і дозволяє оцінити стан м'яких тканин всього хребетного стовпа.

МРТ шийного відділу дозволяє визначити загальний стан спинного мозку, виявити запалення або здавлювання нервів, виявити розвиток пухлини в самому початку, а також інфекційні та хронічні захворювання, дати загальну оцінку стану міжхребцевих дисків, виявити дистрофію, судинні зміни, грижі і безліч інших захворювань шийного відділу хребта.

Показання для проведення МРТ шийного відділу хребта:

 • Підозра на міжхребетні грижі;
 • Часті головні болі, що супроводжуються запамороченням, непритомністю;
 • Травматичні ушкодження шиї;
 • Кривошия;
 • Розсіяний склероз;
 • Наслідки менінгіту, кліщового енцефаліту;
 • Дегенеративні процеси шийних м'язів.

МРТ шийного відділу хребта дозволяє виявляти:

 • Остеофіти;
 • Міастенічні процеси;
 • Гнійні процеси;
 • Спинномозкові захворювання;
 • Наявність пухлин та їх метастази;
 • Дистрофію хребців, їх вибухання або грижу;
 • Защемлення спинномозкових корінців.

В діагностичному центрі "Омега-Київ" , м. Київ, вул. Максимовича Михайла 10, Ви можете пройти процедуру з контрастом і без. Вартість МРТ шийного відділу хребта Вам підкажуть оператори (під час запису по телефону); вона також вказана в прейскуранті на сайті медичного центру. МРТ-обстеження проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Евгения Тунина 13.09.2018, 11:11
Делала здесь МРТ шейного отдела из-за болей, записалась,кстати, через сайт. Работой врачей клиники осталась довольна, перед процедурой проконсультировали, сказали про металлические предметы и татуировки, спросили про аллергию на контраст, в общем сделали все, чтобы во время процедуры не случилось неприятностей. Длится МРТ не долго, а ощущений во время нее никаких, ну разве что людям с клаустрофобией неприятно будет. Результат получила в этот же день, клиника хорошая, рекомендую.
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00