вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкового кута

Магнітно-резонансна томографія внутрішнього вуха - найбільш інформативний метод оцінки стану внутрішніх слухових проходів і мосто-мозочкових кутів. Метод МРТ внутрішнього вуха є оптимальним для виявлення невриноми слухового нерва, адже дозволяє зробити діагностику внутрішніх порожнинних структур слухового проходу. Мосто-мозочкові кути часто є місцями локалізації різних патологічних процесів, що вимагають швидкого хірургічного втручання, тому дуже важливо вчасно провести якісну МРТ діагностику мосто-мозочкових кутів, щоб правильно призначити лікування або попередити небезпечне захворювання. Симптоми захворювань мосто-мозочкових кутів проявляються в послабленні лицьового нерва, неточності рухів, розладах слуху, гіпотонії м'язів та ін.

МРТ внутрішнього вуха не вимагає спеціальної підготовки пацієнта. Процедура триває близько 15 хвилин. У деяких випадках, при підозрі на наявність важких запальних процесів або ж пухлинних утворень в досліджуваній області, лікар може призначити проведення МРТ внутрішнього вуха з контрастом. У такому разі процедура дослідження може зайняти до 45 хвилин. Ще протягом півгодини пацієнт отримає знімок дослідження на плівці, опис лікаря і запис результатів дослідження на компакт-диск.

Показання для проведення МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозокового кута:

 • запаморочення;
 • зниження слуху;
 • втрата слуху;
 • біль в горлі;
 • біль і свербіж в зовнішньому вусі;
 • виділення рідини з вуха;
 • біль у вухах;
 • дзвін у вухах;
 • почервоніння і опухання зовнішнього вуха;
 • підвищена температура тіла.

У діагностичному центрі "Омега-Київ", г.Киев вул. Максимовича Михаила 10, Ви можете пройти МРТ внутрішнього вуха з контрастом і без. Обстеження проводиться за попереднім записом по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Сергей 12.10.2018, 15:01
В последнее время начал замечать как у меня появились проблемы со слухом. По совету своей знакомой в этот Медицинский Центр для прохождения МРТ внутреннего уха. Грамотный и толковый в своем деле специалист Кобзарь Игорь Александрович в течении двадцати минут нашел проблему. После чего мне было назначено эффективное лечение, теперь мой слух полностью восстановлен. Огромнейшее вам спасибо за правильно поставленный диагноз.
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00