Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики

Не тільки ультразвук

 

   текст альтернативній

    11-12 жовтня 2018 р. відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики», організована Українською Асоціацією фахівців ультразвукової діагностики (УАФУД), Українського Допплерівського Клубу (УДК), разом з кафедрою променевої діагностики НМАПО .

    Конференція зібрала велику аудиторію фахівців ультразвукової діагностики та суміжних спеціальностей, проведена у форматі цікавих лекцій, майстер-класів, круглих столів, рефреш-курсів та виставки бенефітів ультразвукових сканерів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Liga-OPA

    Тематика конференції була різноплановою, стосувалася використання ультразвуку в гепатології, уронефрології, кардіології, в діагностиці судинної патології, патології молочних залоз, щитовидної залози, простати, кишківника, ортопедії і травматології, акушерстві та гінекології, УЗД в бойовій травмі, а також питанням інтервенційної сонографії.

    Велика увага приділялася впровадженню європейських стандартів діагностики, використанню сучасних УЗ методик, таких як еластографія, стеатометрія, а також мультипараметричному ультразвуку та FAST- протоколам. На ультразвуковому форумі звучали доповіді не тільки про ультразвук, а й про використання інших методів візуалізації та мультимодальний підхід в діагностиці.

Liga-OPA

    В рамках такої ініціативи на конференції з презентацією «МРТ в діагностиці раку передміхурової залози» виступила лікар «Омега Київ» Дереш Н.В., в якій провела паралелі УЗД, МРТ, КТ семіотики при даній патології та поділилася напрацюваннями нашого центру. Логічним продовженням дискусії була лекція по прицільній біопсії простати з використанням МРТ/УЗ fusion.

    Наближення до європейських стандартів диктує нові вимоги до фахівців променевої діагностики – володіти та вміти інтерпретувати результати різних методів візуалізації при конкретній патології, що для лікарів медичного центру «Омега Київ» є пріорітетом.

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00