Лікування болю в спині

консультація лікаря-невролога та лікувальний масаж

У Вас болить спина? Періодичні головні болі? А може, Ви страждаєте від грижі, остеохондрозу або протрузії? Це ситуації, з якими в своєму житті стикався кожен з нас
Болі в спині, шиї, а також головний біль можуть свідчити про різні захворювання. Щоб перевірити стан свого здоров'я при подібних симптомах, необхідно звернутися до лікаря-невролога.

Невропатологи медичного центру «Омега-Київ» проводять лікування різних захворювань нервової системи (невралгії, остеохондрозу, енцефалопатії, вегетативної дистонії) і гарантують грамотний, комплексний підхід.
Фахівці нашого медичного центру мають досвід лікування широкого спектру неврологічних захворювань з використанням комплексних програм, що включають лікувальний масаж.

Лікувальний масаж - це один з найпростіших і найбільш ефективних методів зняття болю в м'язах і суглобах, а також прискорення реабілітації після захворювань. Залежно від поставленого діагнозу види лікувального масажу можуть відрізнятися. Наприклад, він може бути зональним (масаж ніг або масаж для шиї) або загальним, який охоплює кілька ділянок (наприклад, масаж всієї спини). При цьому потрібно враховувати, що навіть якщо двом пацієнтам призначений масаж однієї і тієї ж зони, то техніка його виконання може відрізнятися, в залежності від діагнозу та рекомендацій лікаря.

Висока кваліфікація наших лікарів-неврологів і багаторічний досвід роботи дають можливість індивідуально підібрати схему лікування з мінімальною кількістю лікарських препаратів, а також розробити програму реабілітації для кожного пацієнта.

Пам'ятайте, що завжди простіше стабілізувати стан здоров'я і вилікувати захворювання при початкових проявах, а профілактика - це запорука здоров'я і довголіття!

Записатися на консультацію до лікаря-невролога або на курс лікувального масажу можна за тел 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного)

 

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00