Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Міжрегіонарний семінар «Інтерстиційні захворювання легень»

Сучасні підходи до діагностики та лікування

   Міжрегіонарний семінар «Інтерстиційні захворювання легень», фото

    25 травня 2017 р. за сприяння Української асоціації міждисциплінарної медицини, компанії Roche Ukraine LLC та к.м.н. Соколова В.В. у м. Києві був організований міжрегіонарний семінар «Інтерстиційні захворювання легень. Сучасні підходи до діагностики та лікування» у фокусі ідіопатичного легеневого фіброзу (ІЛФ), на якому зібрались для мультидисциплінарної дискусії пульмонологи, радіологи, хірурги та гістологи.  

    Вибрана тема семінару досить актуальна і складна для діагностики, адже інтерстиціальні захворювання легень включають в себе понад 200 нозологічних одиниць. Захворюваність саме на ідіопатичний легеневий фіброз сягає рівня захворюваності на туберкульоз у розвинених країнах, а п’ятирічна виживаність не перевищує 30 %. На відміну від решти інтерстиціальних пневмоній лікування ІЛФ гормонами не тільки не показане, але може призвести до погіршення стану пацієнта. Альтернативою виступає пожиттєвий прийом антифіброзуючих агентів або трансплантація легень, яка в силу юридично-правових аспектів, поки що немає перспектив в Україні.  

    Були обговорені сучасні погляди на хворобу, складнощі діагностики та лікування з позицій кожного фаху для взаєморозуміння між лікарями та підвищення ефективності раннього виявлення, диференційованого вибору методів лікування при ідіопатичному легеневому фіброзі.

    Доповідали: провідний науковий співробітник Національного інституту фтизіатрії та пульмонології  ім. Яновського,  д.м.н. Дзюблик Я.А.; асистент кафедри торакальної хірургії та пульмонології НМАПО ім. Шупика, к.м.н. Соколов В.В.;  головний лікар патоморфологічної лабораторії «СSD Health Care», к.м.н. Селезньов; лікарі Львівського фтизіопульмонологічного центру, - доцент кафедри фтизіатрії та пульмонології Львівського національного медичного університету ім.. Д. Галицького к.м.н. Рудницька Н.Д.,  асистент кафедри клінічної імунології та алергології – Толох О.С.

    На даний семінар у якості доповідача мала честь бути запрошеною лікар-радіолог нашого центру «Омега - Київ» Дереш Н.В., член АРУ та ESR. Вона розповіла про радіологічні підходи у діагностиці інтерстиційних захворювань легень у фокусі  ІЛФ:  зокрема про вирішальну роль комп’ютерної томографії високої роздільної здатності, особливості технічного оснащення та протоколу сканування,  характерні КТ –патерни інтерстиціальних захворювань, радіологічні критерії типового, сумнівного та недостовірного патерну звичайної інтерстиціальної пневмонії, до якої відносять в т.ч. ІЛФ.

    У діагностичному відділенні медичного центра «Омега- Київ» Ви маєте можливість обстежити легені на сучасному мультиспіральному томографі Philips Brilliance 64 по протоколу комп’ютерної томографії високої роздільної здатності High-Resolution CT of the Lungs, з можливістю побудови всіх необхідних реконструкцій ( MPR, MIP, MinIP, 3D VR), а також спеціальними програмами якісної та кількісної оцінки патологічних змін (Lung nodule analisis, Lung density, Lung segmentation, Lung quant, COPD, Virtual bronchoscopy,  Pulmonary arteries analysis).

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00