Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Ортопедія та травматологія

у медичному центрі "Омега-Київ"

Ортопедія і травматологія - один із найбільш актуальних медичних напрямків. Стрімкий ритм життя і розвиток травмонебезпечних видів спорту призводять до того, що з кожним роком збільшується кількість людей, які отримали різні пошкодження і травми.

Ортопедія і травматологія в медичному центрі «Омега-Київ» є одним з профілюючих напрямків. Наші хірурги-ортопеди проводять складні реконструктивно-відновлювальні операції опорно-рухового апарату:

  • Ендопротезування (артропластика) суглобів - часткова або повна заміна уражених частин суглоба біоінертними імплантами (ендопротезами);
  • Артроскопія - малоінвазивна оперативна маніпуляція для діагностики та лікування внутрішньосуглобових патологій і пошкоджень;
  • Остеосинтез - оперативна репозиція уламків кістки за допомогою фіксуючих імплантатів до повного їх зрощення.

Медичний центр «Омега-Київ» обладнаний всім необхідним для здійснення якісної діагностики травм і ортопедичних захворювань: кабінетами магнітно-резонансної томографії (МРТ), комп'ютерної томографії (КТ) та ультразвукової діагностики (УЗД). На базі медичного центру є сучасна клініко-діагностична лабораторія, операційна, оснащена високотехнологічним медичним обладнанням, та цілодобовий стаціонар.

У лікуванні травм ми застосовуємо тільки сучасні методики та матеріали, новітні та безпечні види анестезії, що робить операції комфортними і мінімально травматичними для пацієнта.

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00