Радіологи Омега Київ на семінарі «Modern oncological imaging»

Сучасна онкологічна візуалізація

  

  16 червня 2018 р. лікарі-радіологи клініки «Омега Київ» відвідали тематичний семінар «Сучасна онкологічна візуалізація», що проводився за сприяння компанії Сanon. Зірковими спікерами заходу стала команда відомої німецької клініки Charité, одного з найбільших університетських медичних комплексів в Європі на чолі з професором радіології Bernd Hamm - президентом Європейського товариства радіологів, головою усіх трьох об'єднаних відділів радіології в Charité, Humboldt-Universität zu Berlin та Freie Universität, клінічним директором Charité Center, який включає радіологію, нейрорадіологію, ядерну медицину та медичну фізику.

    Професором та його колегами були представлені доповіді про досягнення та перспективи МРТ в діагностиці раку простати, зокрема про високу чутливість та специфічність методу у виявленні клінічно значимого раку простати і його стадіюванні, підводні камені та оновлення в інтерпретації за системою PI-RADS v.2. , а також практичні питання біопсії простати під контролем УЗІ та МРТ навігації.

    В доповіді «Що хоче знати хірург» Dr. Federico Collettini висвітлив практичні питання МРТ діагностики раку шийки та тіла матки, важливі для вибору правильної тактики лікування, зокрема trachelectomy для молодих жінок, які планують народити дитину.

    Цікавими були доповіді з диференційної діагностики доброякісних та злоякісних новоутворень підшлункової залози (Dr. Dominic Geisel), діагностики пухлинних уражень печінки (Dr. Timm Denecke) та огляд інтервенційних лікувальних методик в онкології (Dr. Angelos Gazil).

    Українські радіологи доповіли про мультипараметричну МРТ в онкологічній практиці та сучасні стратегії в нейроонкології.

    Радіологічне відділення клініки «Омега Київ» оснащене КТ та МРТ апаратами експертного класу, що дозволяє проводити складні мультипараметричні, багатофазові контрастні дослідження в онкологічних пацієнтів згідно світових протоколів.

    Отримані знання сприятимуть об'єднанню професійних знань та створенню сильних міждисциплінарних команд за участю радіологів та онкологів для фахової діагностики та надання допомоги онкохворим.

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00