Ультразвукове дослідження

у медичному центрі "Омега-Київ"

Правильно поставлений діагноз є запорукою успішного лікування. А щоб виявити справжні причини захворювання, необхідна точна діагностика.

Ультразвукове дослідження - один з найбільш точних і ефективних методів діагностування, який дає можливість виявити зміни в організмі на їх початкових стадіях. Невисока вартість в поєднанні з високою інформативністю робить УЗД широко використовуваним, майже універсальним методом обстеження. Діагностика за допомогою УЗД-апаратів абсолютно безпечна, безболісна, практично не має протипоказань, і призначається при широкому спектрі порушень функціонування внутрішніх органів, тканин, опорно-рухового апарату, і в період вагітності.

Принцип дії УЗД-діагностики грунтується на використанні ультразвукових хвиль, які, проходячи крізь тканини організму, фіксуються спеціальним датчиком, і є основою для створення зображення.

У медичному центрі Омега-Київ УЗД проводиться за допомогою сканерів VOLUSON 730 Pro компанії General Electric, Toshiba Aplio XG premium класу, ультразвукової системи Philips ClearVue 650, та цифрового сканера LOGIQ. Нові технічні рішення, втілені в УЗД системах нашого центру, забезпечують отримання максимально точної інформації, а цифрові технології (3D 4D УЗД) дозволяють записувати дослідження на CD-диск і отримувати кольорові фотографії комп'ютерного заключення.

УЗД широко використовується для дослідження щитовидної залози, органів черевної порожнини, серця, молочних залоз, для візуалізації судин, суглобів, сечового міхура і передміхурової залози. У гінекології УЗД використовується для діагностики яєчників, фаллопієвих труб і визначення вагітності на ранньому терміні

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00