Лікарі "Омега-Київ"

на радіологічній конференції в Одесі

  

    20-21 вересня 2018 року в м. Одеса відбулася щорічна радіологічна науково-практична конференція з міжнародною участю, цього разу присвячена помилкам променевої діагностики захворювань різних органів та систем. Конференція об'єднала понад 350 учасників з різних куточків України, а також поважних гостей з Турції, Белорусі та Росії. Були представлені теми з різних модальностей - УЗД, рентгенодіагностики та цифрового томосинтезу, КТ, МРТ, а також ПЕТ-КТ у вигляді лекцій, наукових доповідей та майстер-класів.

Liga-OPA

   Лікарі Омега-Київ Паламарь О.І. та Шаповалов Т.О. представили на конференції доповідь "Госсіпібома: радіологічна візуалізація на КТ ". Ця патологія цікава та складна у діагностиці як для радіологів, так і хірургів, оскільки забуті салфетки помилково приймаються за фекомаси, конгломерати лімфовузлів, пухлинні утвори або просто пропускаються, а потім стають причинами важких перитонітів, злукового процесу, пролежнів та інших ускладнень. Презентація була представлена у вигляді клінічних кейсів та обстежень нашого центру, доповнена ілюстраціями з операційних.

    Також, лікар Омега-Київ Дереш Н.В. презентувала майстер-клас "Диференційна діагностика захворювань хребта", що зібрав великий зал слухачів, проведений у вигляді інтерактиву та викликав жваву дискусію та схвальні відгуки серед колег.

    Тільки активна позиція, бажання постійно удосконалювати свій професійний рівень та практичні навички дозволять нам досягати мети - фахової діагностики без трагічних помилок.

  

Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00