×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Про відділення

Медичний  центр "Омега-Київ" на проспекті Володимира Маяковського, 70 було відкрито у 2011 році.

Основні напрямки діяльності центру:

1.Надання широкого спектра лабораторних досліджень.
 Дослідження виконуються в Клініко-діагностичній лабораторії «Омега-Київ», яка являється широкопрофільною і може запропонувати виконання всього спектра необхідних досліджень. Багато видів анализів можуть виконуватися у терміновому режимі (CITO) протягом декількох годин, а результати анализів за вашим бажанням будуть відправлені на вашу електронну адресу. Дослідження робляться у нашій лабораторії на сучасному лабораторному обладнанні провідних світових виробників.
    В центрі працюють досвідчені та кваліфіковані медсестри. Забір материалу для досліджень проводиться як дорослим, так і дітям будь-якого віку.

2. Функціонування кабинета акушера-гінеколога
    Професійні гінекологи відділення «Омега-Київ» проводять діагностику, лікування та профілактику гінекологічних захворювань за такими напрямками як: захворювання шийки матки, запальні захворювання, статеві інфекції, гормональні порушення. Також Вам допоможуть підібрати найбільш підходящий метод контрацепції, вирішити проблему порушення менструального циклу, чи болісних місячних. Діагностика захворювань та призначення эфективного лікування проводиться тілько після проведення необхідного обстеження.
    Спеціалістами  центру проводиться планування та ведення вагітності.

3.Проведення УЗ-діагностики.
    Кабінет УЗД оснащено УЗ сканером дацької компанії BK-Medical. Пацієнти можуть пройти ультразвукову діагностику сечостатевої системи, внутрішніх органів, щитовидної та молочних залоз. Виконуются УЗ дослідження спеціалістами вісокого професійного рівня, які мають великий досвід роботы в діагностиці різних захворювань методом УЗД.

    Якщо Ви хочете здати аналізи, пройти УЗ-діагностику, чи вам потрібна консультація спеціалістів  з гінекології, Ви з упевненістю можете звернутися до відділення медичного центру «Омега-Київ» на проспекті В. Маяковського, 70.
    Завдяки професіоналізму наших лікарів, сучасним методам діагностики та лікування, комфортним умовам перебування у відділенні, ми надаємо високу якість обслуговування  та індивидуальний підхід до кожного пацієнта

Дзвоніть! Наші адміністратори зможуть детально відповісти на всі ваші питання і запишуть Вас на прийом у будь-який зручний для вас чав!
Тел. (044)548-60-90

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Клініка
Лабораторія
Діагностика
Відділення
оперативних втручань
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00