Аналіз сечі, крові – загальноклінічні дослідження

    Навіть коли ви приходите до лікаря, щоб взяти лікарняний на кілька днів через сильний кашель і першіння в горлі, він обов'язково призначить вам загальний аналіз сечі і крові. І іноді ви думаєте - навіщо, все і так зрозуміло: кашель - є, температура - є, почервоніння слизових - є, про що ще думати? Навіщо вставати рано вранці (матеріал-то завжди забирають вранці!), їхати кудись, мучитися з ваточками, баночками? Відповідь не просто «Треба», відповідь - «Життєво необхідно».

   Наш організм - структура дуже впорядкована, і найменші зміни в ньому відразу ж знаходять відображення у складі крові, сечі та інших фізіологічних рідин. Чи це звичайна застуда або початкова стадія більш серйозного захворювання, загальні аналізи просигналізує - щось не те, зверніть увагу. Лікар відразу ж побачить це і призначить додаткові дослідження. Ви не уявляєте, скільки хвороб було виявлено та усунуто без особливих проблем на ранній стадії завдяки таким ось пробам, коли начебто і так з діагнозом все ясно.

   Регулярна здача загальноклінічних аналізів дозволяє точно бути впевненими: застуда - це всього лише застуда, де-то в глибині організму не причаїлася патологія, що послабила його і посприяла виникненню запалення в горлі. І з маленькими незручностями можна змиритися. Тим більше, що в лабораторії «Омега-Київ» зробили все, щоб вони стали дійсно маленькими:

  • Час забору аналізів розширено порівняно із звичайними поліклініками, так що необхідності занадто рано виходити з будинку немає,
  • Пункти забору розташовані так, щоб до них було легко дістатись,
  • Персонал виключно кваліфікований і чудово навчений.

   Справді, здати матеріал для досліджень (аналіз сечі, крові) усміхненій медсестрі у зручний для себе час набагато простіше і приємніше, ніж миритися з чергами в лабораторіях при поліклініках і з хамством їх замученого персоналу.

   Ми постаралися забезпечити для вас максимальний комфорт. В це поняття входить і швидкість отримання результатів аналізів. Заходити за ними зовсім необов'язково - як тільки вони будуть готові, вам надішлють їх на електронну пошту. Незважаючи на швидкість, в точності сумніватися не доводиться. Чому?

    Тому що в «Омега-Київ» постаралися мінімізувати вплив людського фактора. Для загального дослідження крові, аналізу сечі, еякуляту застосовуються найбільш сучасні аналізатори, здатні оцінити відразу декілька параметрів. Це обладнання від провідних світових виробників, свою надійність воно довело в найбільших клініках Європи та Америки.

   Крім чудового технічного оснащення, у нашій лабораторії застосовуються тільки найякісніші реактиви - навіть краща техніка не зможе дати коректні результати аби з якими витратними матеріалами. Коли справа стосується людського здоров'я, економити не можна. Недостовірні результати можуть приховати правду від лікаря про стан пацієнта, спровокувати відмову від лікування, коли воно потрібно, або направити його в неправильне русло.

Найточніший результат у максимально короткий термін - ось кредо лабораторії «Омега-Київ».

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Загальноклінічні дослідження

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00