×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Поліпи

Поліпи ендометрія і шийки матки

 Поліпи шийки і тіла матки - патологічна проліферація залозистого епітелію ендометрію або ендоцервіксу на тлі хронічно протікає запального процесу.

У генезі поліпів, особливо маткових, відіграють роль гормональні порушення. Розпізнавання іноді можливо при огляді шийки матки за допомогою дзеркал. Видно м'яке, рожеве утворення, звисаюче з шийного каналу в піхву. Уточнюють діагноз за допомогою кольпоскопії. Частим симптомом поліпів тіла і шийки матки є маткова кровотеча за типом менорагії.

Точний діагноз ставлять при безпосередньому огляді порожнини матки (гістероскопія), а також при рентгенологічному дослідженні матки (метрография).

 Поліпи тіла матки можна діагностувати при ультразвуковому дослідженні. Вишкрібання матки з наступним гістологічним дослідженням видаленого матеріалу - найбільш часто застосовуваний метод діагностики (і лікування). Аденоматозні поліпи повинні розглядатися як передраковий стан.

Лікування. Поліпи шийки матки видаляють шляхом відкручування (поліпектомія). При рецидивуючих поліпах необхідно вишкрібання слизової оболонки цервікального каналу, яке краще зробити через 4-5 днів після поліпотомії, так як із-за інфікування поліпів безпосереднє вишкрібання може призвести до поширення інфекції на матку (ендометрит). Поліпи матки видаляють шляхом вискоблювання. Залежно від виявлених порушень функції яєчників обов'язково проводять відповідне гормональне лікування. Прогноз для життя сприятливий. Жінка непрацездатна лише в період кровотечі, діагностичних та лікувальних маніпуляцій.

Профілактика. Лікування запальних змін і корекція гормональних порушень повинні бути своєчасними та адекватними.

В медичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • Точну діагностику
  • Ефективне лікування
  • Розроблять ефективні заходи профілактики


Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Поліпи

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00