Лікування простатиту

Що таке простатит?

Простатитом називається запальний процес в передміхуровій залозі. На сьогоднішній день, простатит - одне з найбільш відомих урологічних захворювань. Найбільш часто захворювання наздоганяє чоловіків сексуально активного віку.

Лікарі - урологи клініки «Омега-Київ» проводять діагностику, профілактику і лікування гострих і хронічних проявів простатиту. Вони чудово володіють, як класичними, так і альтернативними методиками лікування, стежать за передовими досягненнями в галузі науки і прагнуть впровадити досвід кращих лікарів на благо і здоров'я своїх пацієнтів.

Причини виникнення простатиту.

Виникнення захворювання пов'язано з проникненням в передміхурову залозу шкідливих вірусів і бактерій, як через сечовипускальний канал, так і по кровоносних судинах. Але розвиток інфекції в простаті може не мати жодних клінічних проявів. Поширення захворювання залежить від ряду факторів, серед яких:

 • Часті запори.
 • Переохолодження організму.
 • Малорухливий спосіб життя (робота в сидячому положенні - водій, користувач комп'ютера).
 • Надмірна статева активність або тривале утримання, які однаково негативно відображаються на стані простати.
 • Хронічні запалення (карієс, гайморит, тонзиліт, коліт тощо).
 • Урологічні та гінекологічні захворювання, в т. ч. і перенесені (уретрит, гонорея тощо).
 • Пригнічення імунної системи (хронічне недосипання і стреси, психічні і фізичні перевантаження, нерегулярне і неповноцінне харчування тощо).


Кожен з цих факторів сприяє просуванню мікробів у передміхурову залозу, призводять до застійних процесів і погіршення кровообігу в органах малого таза - все це призводить до розмноження шкідливих бактерій і розвитку запалення.

Клінічні прояви простатиту.

Синдроми простатиту можуть дати про себе знати раптово у вигляді гострого запального процесу. Серед скарг відзначають високу температуру тіла до 38 - 39С, лихоманку і жар, гострі болі в паху, промежині, в області заднього проходу, над лобком, а також болісні відчуття під час сечовипускання.

Правда, більшість випадків має вигляд початкової стадії простатиту, і його симптоматика не настільки виражена, а в деяких випадках - взагалі не привертає до себе увагу. Іноді температура тіла може досягати 37°С, але зазвичай не перевищує 36,6°С. Іноді виникають періодичні болі і дискомфорт в промежині, які призводять до неприємних відчуттів в мошонці, крижовій області і прямій кишці. При сечовипусканні і дефекації спостерігаються часті позиви, відчуття повного сечового міхура, хворобливі і мізерні виділення та ін.

Якщо не лікувати простатит.

Розлади в сексуальній сфері (хворобливий або малоприємний оргазм, прискорене сім'явивергання, безпліддя), стійкий больовий синдром і не тільки - все це ускладнення такого захворювання, як простатит, лікування в Києві, в клініці «Омега-Київ» зокрема, зводиться до ліквідації запальних процесів в передміхуровій залозі.

Через деякий час у чоловіка можуть спостерігатися проблеми з ерекцією. Всьому виною - запальні процеси нервових закінчень, які відповідають за еректильну функцію. Хронічне запалення передміхурової залози має вкрай негативне відображення на загальному стані організму чоловіки, робить його нервовим, дратівливим. Найчастіше прояви необгрунтованої агресії і дратівливості настільки яскраво виражені, що лікування хронічного простатиту - завдання, за яку повинен братися не тільки хороший уролог, але і чуйний психолог.

Діагностика простатиту.

Комплексний підхід до обстеження пацієнта - вірний спосіб відшукати причину захворювання і усунути її. Комплексна діагностика включає в себе:

 • Збір анамнезу.
 • Пальцеве дослідження передміхурової залози.
 • Аналіз сечі.
 • Молекулярно-біологічне дослідження (діагностика венеричних захворювань).
 • Цитологічне дослідження.
 • Транскекретальное ультразвукове дослідження або трансабдомінальне
 • УЗД.
 • Бактеріологічне дослідження з визначенням чутливості до антибіотиків.


В медичному центрі «Омега-Київ» Вам запропонують вищеперелічене комплексне обстеження, як при гострому, так і при хронічному простатиті. Клініка володіє сучасною діагностичною апаратурою, має у своїй базі досконалу лабораторію і штат висококваліфікованих фахівців.

Лікування простатиту.

У Києві є чимало клінік, у кожній з яких вам можуть пообіцяти вилікувати простатит в найкоротші терміни. Однак в основі ефективного лікування - комплексний підхід до нього, а також правильно підібрані процедури, препарати, згідно індивідуальним особливостям організму.
Лікування може включати в себе:

 • Фізіотерапевтичні процедури (лазеротерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, масаж і вібромасаж, теплолікування, електролікування тощо).
 • Медикаментозне лікування за допомогою імунотропних, протизапальних, антибактеріальних і розсмоктуючих препаратів.
 • Дієтотерапії.
 • Лікувальна фізкультура.


Запалення передміхурової залози - одне з найскладніших захворювань, лікування якого представляє для лікарів світу величезну проблему. Але це не означає, що лікар не може надати допомогу хворому і що візит в лікарню не принесе ніякого результату. Звичайно, поки що сучасна медицина не в усіх випадках може виявитися дієвою і повністю вилікувати хворого, але, тим не менш, з її допомогою можна викликати тривалу ремісію, тривалість якої в майбутньому буде залежати від самого хворого. При дотриманні рекомендацій лікаря, шанси на повне одужання вельми великі.

Медичний центр «Омега-Київ» - місце, де лікують простатит в Києві за доступними цінами, з використанням сучасної фізіотерапевтичної апаратури, за допомогою якої вдається досягти найвищих результатів в ході лікування. Лікарі нашого медичного центру практикують пряму електростимуляцію передміхурової залози за допомогою апарату «Інтратон», застосовують методи електрофорезу, ректального ультрафонфореза, пневмовибромассажа та магнітолазерної терапії, які допомагають підвищити якість лікування в кілька разів.

Шановні чоловіки! Пам'ятайте, запалення передміхурової залози загрожує в майбутньому утворенням нових гострих захворювань. Тому профілактика простатиту - вірний спосіб уникнути всіх цих проблем. А якщо Ви вже зіткнулися віч-на-віч з простатитом, досягти позитивного результату можна тільки з урахуванням деяких факторів. Ті медикаменти і процедури, які мали успіх у одного пацієнта, не завжди дають позитивний результат у іншого. Тому, не поспішайте займатися самолікуванням, а краще зверніться за кваліфікованою допомогою до фахівців своєї справи.

У медичному центрі «Омега-Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

 • Точне діагностичне дослідження.
 • Швидке і ефективне лікування.
 • Профілактичні заходи.

Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або які-небудь інші документи.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Лікування простатиту

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00