Рак

Рак передміхурової залози є гормонозалежною злоякісною пухлиною, тобто його зростання стимулюється чоловічим гормоном тестостероном. Тому у чоловіків, у яких рівень тестостерону в крові істотно вище норми, виникнення раку простати більш ймовірно і його протікання буде більш злоякісним.

Характер перебігу та клінічні прояви

Рак передміхурової залози відрізняється повільним і злоякісним перебігом. На жаль, захворювання починає турбувати людину тільки тоді, коли воно вже далеко зайшло, і шанси на одужання істотно знизилися. Рак передміхурової залози може проявлятися почастішанням сечовипускання, болями в промежині, кров’ю у сечі і в спермі. Але може й не зазначатись ні одного з цих симптомів. Тоді першим проявом захворювання стануть метастази ракової пухлини. Це можуть бути болі в кістках (в тазу, стегнах, хребті), болі в грудях. У деяких випадках може розвинутися гостра затримка сечі, а також симптоми ракової інтоксикації — різке схуднення, слабкість, блідість шкіри з землистим відтінком.

Діагностика

При обстеженні проводиться пальцеве ректальне дослідження. Цей простий і корисний спосіб дозволяє запідозрити рак передміхурової залози. На жаль, якщо пухлину можна промацати, що найчастіше це вже одна з пізніх стадій захворювання. Далі при підозрі на рак проводиться ряд аналізів.

Найкращим і прогресивним методом на сьогоднішній день є визначення в крові ПСА — простатспецифічного антигену. Це речовина, кількість якої в крові різко зростає при виникненні раку простати. Перевага цього методу полягає в тому, що сьогодні це практично єдиний спосіб запідозрити рак простати на ранній стадії. Крім того, виконуються й інші дослідження (УЗД, рентгенологічні). Остаточний діагноз раку передміхурової залози ставиться після проведення біопсії простати.

Лікування

 Існує оперативне, медикаментозне і променеве лікування раку простати. Воно проводиться тільки в спеціалізованих лікувальних установах під наглядом онкоурологів.

 Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00