Рак

Рак передміхурової залози є гормонозалежною злоякісною пухлиною, тобто його зростання стимулюється чоловічим гормоном тестостероном. Тому у чоловіків, у яких рівень тестостерону в крові істотно вище норми, виникнення раку простати більш ймовірно і його протікання буде більш злоякісним.

Характер перебігу та клінічні прояви

Рак передміхурової залози відрізняється повільним і злоякісним перебігом. На жаль, захворювання починає турбувати людину тільки тоді, коли воно вже далеко зайшло, і шанси на одужання істотно знизилися. Рак передміхурової залози може проявлятися почастішанням сечовипускання, болями в промежині, кров’ю у сечі і в спермі. Але може й не зазначатись ні одного з цих симптомів. Тоді першим проявом захворювання стануть метастази ракової пухлини. Це можуть бути болі в кістках (в тазу, стегнах, хребті), болі в грудях. У деяких випадках може розвинутися гостра затримка сечі, а також симптоми ракової інтоксикації — різке схуднення, слабкість, блідість шкіри з землистим відтінком.

Діагностика

При обстеженні проводиться пальцеве ректальне дослідження. Цей простий і корисний спосіб дозволяє запідозрити рак передміхурової залози. На жаль, якщо пухлину можна промацати, що найчастіше це вже одна з пізніх стадій захворювання. Далі при підозрі на рак проводиться ряд аналізів.

Найкращим і прогресивним методом на сьогоднішній день є визначення в крові ПСА — простатспецифічного антигену. Це речовина, кількість якої в крові різко зростає при виникненні раку простати. Перевага цього методу полягає в тому, що сьогодні це практично єдиний спосіб запідозрити рак простати на ранній стадії. Крім того, виконуються й інші дослідження (УЗД, рентгенологічні). Остаточний діагноз раку передміхурової залози ставиться після проведення біопсії простати.

Лікування

 Існує оперативне, медикаментозне і променеве лікування раку простати. Воно проводиться тільки в спеціалізованих лікувальних установах під наглядом онкоурологів.

 Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Рак

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00