Notice: Undefined variable: repartmentchosenfromstring in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/plugins/content/emailcloak/emailcloak.php on line 265

Notice: Undefined variable: prices_m in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/plugins/content/emailcloak/emailcloak.php on line 290

Notice: Undefined variable: names_m in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/plugins/content/emailcloak/emailcloak.php on line 291

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/html/com_content/article/default.php on line 4

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/html/com_content/article/default.php on line 5

Статеві розлади

    Як свідчить статистика, в останні роки відзначається стійка тенденція до зростання частоти статевих розладів у чоловіків. Багато в чому це обумовлено психоемоційними перевантаженнями, стресовими ситуаціями, погіршенням екологічної обстановки, шкідливими чинниками виробництва, зниженням загального тонусу організму. Крім того, значно зросли вимоги до рівня якості життя, невід'ємною частиною якого є сексуальна гармонія.

Сексуальні розлади можуть проявлятися на різних рівнях регуляції статевої функції:

 • Розлади лібідо (статевого потягу)
 • Розлади ерекції (напруги статевого члена)
 • Розлади еякуляції (сім'явиверження)
 • Розлади оргазму

Сексуальна реакція людини визначається складним комплексом різноманітних чинників, а причиною сексуальних дисфункцій, як правило, є порушення не в одному, а в декількох рівнях регуляції.

Найбільш поширеними формами сексуальних проблем є порушення ерекції та еякуляції.

Еректильна дисфункція визначається як стійка нездатність до досягнення і/або підтримання ерекції, достатньої для проведення задовільного статевого акту.

Головними ворогами хорошої ерекції є:

 • Психоемоційне перенапруження
 • Захворювання кровоносних судин
 • Гормональні порушення
 • Хвороби передміхурової залози
 • Вроджені або набуті дефекти статевого члена


В якості класифікації може бути прийнято поділ еректильної дисфункції на психогенну, органічну і змішану.

Причини психогенної еректильної дисфункції різноманітні, а реалізація їх проявляється в підвищенні тонусу симпатичної нервової системи, що призводить до погіршення розслаблення гладком'язових волокон. Ця форма статевої дисфункції частіше спостерігається у молодих чоловіків в рамках синдрому тривожного очікування сексуальної невдачі.

У 50-80% чоловіків, які становлять значне число від всіх пацієнтів, причиною еректильної дисфункції частіше бувають не психогенні, а органічні причини.

При органічних формах мова йде, в першу чергу, про фізичне пошкодження органів і тканин, відповідальних за ерекцію. До них відносяться кровоносні судини, нервові провідники, гормональні механізми, власне статевий член. Органічними причинами порушень ерекції можуть бути важкі загальні захворювання – атеросклероз, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, недостатність кровообігу, пухлинні захворювання, тяжкі порушення функції печінки і нирок. До органічних розладів ерекції також часто призводить хронічне зловживання алкоголем, тютюном, наркотиками, психотропними препаратами.

Порушення ерекції відзначаються і при вроджених аномаліях розвитку (викривлення статевого члена, наявність його додаткових вен), при операціях на органах малого таза, травмах.

Основним проявом органічної еректильної дисфункції є повна відсутність або надзвичайна слабкість як адекватних ерекцій, що виникають при спробі здійснення статевого акту, так і спонтанних, що виникають в обстановці, далекій від інтимної близькості (нічні, ранкові ерекції при сексуальних фантазіях тощо).

Функціональні розлади ерекції зустрічаються набагато частіше органічних. Такі порушення, як правило, мають оборотний характер. Найчастіше вони проявляються нестабільністю адекватних ерекцій при відносно збережених спонтанних. При цій формі дисфункції ерекції раптово зникає в самий важливий момент, тоді як ще за кілька секунд до того, при проведенні сексуальних пестощів, вона була абсолютно нормальною. Такий розлад отримав назву психогенної статевої дисфункції. Її причиною може бути рефлекторне гальмування ерекції після невдалої спроби сексуальної близькості. У осіб з рухливою психікою, часто схильних до підвищеної тривожності й підозріливості, підготовка до статевого акту замість збудження породжує страх, «передекзаменаційного» стану, страх «зганьбитися». Чоловік намагається свідомо контролювати ерекцію, постійно думає про неї, тоді як для здорової людини ерекція так само непомітна і природна, як дихання, ковтання, моргання і т. д.

Раннє або передчасне сім'явипорскування — це вид сексуального розладу, що виражається у скороченні тривалості статевого акту, коли кінцевий результат — оргазм настає дуже швидко, що не дає можливості задовольнити сексуального партнера. Причини раннього сім'явиверження, подібно до імпотенції, можуть бути і психологічного і органічного характеру. Прискорене сім'явивергання буває природженим і набутим, відносним і абсолютним. При вроджених формах це розлад відзначається з дебюту статевого життя і пов'язан з підвищеною збудливістю спинномозкових статевих центрів. Придбана прискорена еякуляція в переважній більшості випадків зумовлена запальними захворюваннями чоловічих статевих органів.

Як бачите, сексуальні розлади — непроста проблема. Що ж робити? У будь-якому випадку не варто панікувати, форсувати статеве життя, влаштовувати собі «іспити» з різними партнерами. Спокійно подумайте, що могло викликати сексуальний розлад. Можливо, вам просто необхідно відпочити, змінити спосіб життя, змінити звичний стереотип статевої поведінки.

Щоб максимально знизити ймовірність розвитку еректильної дисфункції:

 • ведіть здоровий спосіб життя, виключивши з нього куріння, алкоголь і наркотики;
 • консультуйтеся з лікарем перед прийомом будь-яких лікарських препаратів;
 • ведіть регулярне статеве життя без тривалих періодів помірності і сексуальних надмірностей;
 • обов'язково поговоріть з урологом, якщо ви отримали травму або піддалися операції на промежині або малому тазі, якщо ви страждаєте цукровим діабетом або гіпертонічною хворобою.

Якщо ж Ви відчуваєте, що статева функція самостійно не відновлюється, і, особливо, якщо спостерігаються будь-які симптоми згаданих вище захворювань, рекомендуємо звернутися до лікаря. Першим етапом на шляху до лікування повинна бути повна і точна діагностика з виявленням ключової проблеми.

Досвідчені лікарі клініки «Омега–Київ» допоможуть вам успішно вирішити багато проблем, пов'язані із сексуальними розладами, виявлять причини захворювання, проведуть комплексне і всебічне лікування для відновлення якості життя в повному обсязі.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Статеві розлади

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою


Notice: Constant DS already defined in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/components/com_jcomments/tpl/default/tpl_index.php on line 56

Notice: Constant JPATH_BASE already defined in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/components/com_jcomments/tpl/default/tpl_index.php on line 56

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар

Notice: Undefined index: social_bool in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/index.php on line 616

Notice: Undefined index: social_bool in /var/www/omegakievd/omega-kiev.ua/templates/omega/index.php on line 617
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00