вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика

МРТ голови що показує

Liga-OPA

   Для діагностування більшості патологій мало просто зібрати анамнез у людини або взяти аналізи. Необхідно ретельно вивчати стан внутрішніх органів. Одним із дієвих способів обстеження мозку є МРТ голови. За допомогою спеціального апарату фахівці розглядають шари тканин, що дає більше інформації, ніж рентгенівське обстеження.

    Сам МРТ-томограф представляє собою трубу в формі циліндра, яка має великий розмір і оточена магнітним полем. Є апарати відкритого типу. До них звертаються, якщо потрібно виконати діагностику людини із зайвою масою тіла або ж того, хто страждає на клаустрофобію. Але, деякі ділянки тіла так вивчити неможливо.

    Магнітно-резонансна томографія голови і судин дає можливість отримати чіткі пошарові знімки тканин, при цьому, не впливаючи на організм рентгенівськими променями. Так вдається побачити в якому стані речовина мозку, нерви, зв'язки і диски. Відсутність рентген променів - не єдина перевага застосування такого обладнання. Результати, які отримані при магнітно-резонансному дослідженні, можна вивести в 3D форматі і навіть зберегти їх на диск. Отже, МРТ голови: що показує ця діагностична процедура? З її допомогою вдається:

  1. Вивчити дрібні об'єкти, навіть в 2-3 мм величиною.
  2. Виконати неінвазивне, але при цьому ефективне дослідження.
  3. Виявити в тканинах структурні зміни і патології.
  4. Дослідити як поздовжній, так і поперечний зріз.

    Хоча зазвичай до такої процедури звертаються при підозрі на рак в голові, є і інші варіанти. Наприклад, метод допомагає провести діагностування інсульту або виявити проблеми у функціонуванні гіпофіза. З його допомогою вивчають патології внутрішнього вуха і очного дна. Вивчення судин головного мозку та шиї допомагає виявити аневризму і швидко її видалити.

Показання до проходження процедури

    Зазвичай основна причина звернення до даної методики - травмування голови. Якщо є підозри, що черепна коробка була травмована, то магнітна томографія проводиться обов'язково. Те ж саме можна говорити і про підозри на онкологію. В цьому випадку зазвичай спостерігається наступна симптоматика:

  1. Систематично болить голова.
  2. Зображення в очах роздвоюється.
  3. Відчувається слабкість, занепад сил.
  4. Відчувається запаморочення.

    Якщо у людини чітко помічена втрата пам'яті і проблеми з орієнтацією, то лікарі будуть підозрювати розсіяний склероз. Для проведення діагностування призначають МРТ дослідження. Процедура потрібно і для виявлення інших демієлінізуючих або дегенеративних патологічних станів.

Інші показання для проходження МРТ

    До інших хвороб, які вимагають пройти МРТ, відносять наслідки важких станів, начебто перенесення хірургії або ж інфаркту, інсульту. Нарешті, показання може полягати в якійсь певній ознаці або їх групі: головні болі без причини, підвищений артеріальний тиск, серйозна стадія вегето-судинної дистонії, утворення тромбів, порок серцевого м'яза, мікроінсульт і інсульт, васкуліт.

    Іноді обстеження судин показано людям, упередженим до шкідливих звичок, а також, навіть без симптоматології, можуть перевіряти пацієнтів, чия робота пов'язана з найсильнішими фізичними навантаженнями, або ж якщо вони часто отримують удари, наприклад, в результаті занять боксом.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом