вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Гінекологічне обстеження

    Важливість регулярного гінекологічного обстеження складно переоцінити. Воно дозволяє не тільки виявляти захворювання на ранніх стадіях, щоб своєчасно почати лікування, але і є важливим елементом їх профілактики. Від здоров'я репродуктивної системи залежить дітородна функція жінки, загальне самопочуття і сексуальне життя.

Як часто необхідно проводити гінекологічне обстеження.

Фахівці впевнені, що кожній жінці планово відвідувати гінеколога необхідно не рідше, ніж раз на півроку. Однак існують ситуації, коли звернення до лікаря не можна відкладати:

 • порушення менструації (зміна частоти, тривалості або обсягу виділень, появи болів або дискомфорту, який був відсутній раніше);
 • поява вагінальних кровотеч або незвичайних виділень;
 • болі в нижній частині живота різної інтенсивності і тривалості;
 • свербіж, почервоніння і печіння зовнішніх статевих органів;
 • планування вагітності.

 З яких процедур може складатися гінекологічне обстеження.

    Збір анамнезу. Це первинний метод діагностики, який дозволяє сформувати загальне уявлення про стан здоров'я пацієнтки. Лікар гінеколог повинен почути всі скарги жінки, з'ясувати інформацію про спадкові фактори, а також перенесених в минулому захворюваннях і можливих оперативних втручаннях.

    Гінекологічний огляд - як і попередній, цей етап є обов'язковим при відвідуванні гінеколога. Досліджуючи статеві органи жінки (вручну і за допомогою дзеркал), лікар може виявити захворювання, які часто протікають безсимптомно (деякі новоутворення або запальні процеси). Під час огляду гінеколог бере мазок для подальшої мікроскопії, при необхідності проводить УЗД або ендоскопічне дослідження.

    Ультразвукове дослідження - один з найбільш інформативних неінвазивних діагностичних методів в гінекології. Він дозволяє не тільки візуалізувати органи малого тазу, а й оцінити їх розміри і структуру ендометрію в різні фази менструального циклу, виявити новоутворення і навіть спостерігати в динаміці за процесом дозрівання яйцеклітини. Сучасна гінекологія має в своєму розпорядженні експертними апаратами УЗД-діагностики, які дозволяють отримати тривимірне зображення.

Діагностичні можливості таких приладів настільки високі, що вони дають можливість виявити навіть незначні патологічні зміни органів малого таза.

    У клініці "Омега-Київ" використовуються новітні УЗД-апарати, за допомогою яких проводиться діагностика гінекологічних захворювань, а також спостереження за вагітністю. Тривимірне УЗ-дослідження дозволяє навіть розглянути риси обличчя дитини (якщо він не повернуть спиною до датчика), а також діагностувати можливу патологію плода.

    Кольпоскопія відноситься до ендоскопічних методів діагностики. В ході цього дослідження проводиться огляд піхви і шийки матки, використовуючи спеціальний прилад - кольпоскоп, що дозволяє збільшити зображення досліджуваного об'єкта в 30 разів і більше. За допомогою даного методу може бути діагностована ерозія шийки матки або новоутворення цієї ж локалізації.

    Гістероскопія використовується, щоб оглянути цервікальний канал, порожнину матки, оцінити стану гирла маткових труб і ендометрія. Проводиться дане дослідження за допомогою гистероскопа, введеного в матку через природні родові шляхи. Зображення виводиться на екран зі збільшенням в 10 раз, що дозволяє детально розглянути стінки органу і виявити його можливу патологію.

 Для діагностики гінекологічних захворювань широко використовуються також методи лабораторної діагностики. Всі вони доступні в клініці "Омега-Київ":

 • загальні аналізи і біохімія;
 • цитологічні дослідження, культуральная діагностика, ІФА, ПЛР - за допомогою цих методів виявляються інфекції, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, цитомегаловірус, мікоплазмоз тощо.)
 • виявлення онкомаркерів в крові;
 • визначення гормонального фону;
 • імунологічні дослідження.

    У клініці урогінекології "Омега-Київ" сучасна діагностична база дозволяє швидко і точно встановити діагноз захворювання, щоб своєчасно почати терапію і запобігти можливим ускладненням. Лікування герпесу, хламідіозу та інших урогенітальних інфекцій, а також хвороб шийки матки, доброякісних розростань жіночих статевих органів, планування та ведення вагітності - ось далеко не повний список, на якому спеціалізуються лікарі гінекологи нашої клініки.

    Своєчасне звернення до них дозволить вам бути впевненими в високопрофесійному підході до діагностики, лікування та профілактики гінекологічних захворювань.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00