вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

МРТ - особливості, можливості та результат

    Магнітно - резонансна терапія томографія проводиться в ряді випадків. Це можуть бути різні захворювання, а також вагітність і бажання про всяк випадок перевірити стан здоров'я організму. Метод, що дозволяє візуалізувати внутрішні органи людини шляхом поміщення його в постійне магнітне поле, отримав визнання серед мільйонів людей. За типом, томографи діляться на високопольні і низькопольны (поширені варіанти). У той же час, незалежно від виду застосовуваного томографа, результат завжди буде ефективним, адже саме таким шляхом можна до найдрібніших подробиць визначити захворювання і проблеми в організмі. Також це попередження неприємностей шляхом проведення невідкладного лікування.

Відстеження хвороб в певних групах органів

    Особливо популярна МРТ голови, а також спинного мозку. Пов'язано це з тим, що багато людей за довгі роки роботи набувають суттєві хвороби голови і спини. Особливо це стосується шахтарів, спортсменів і військових. Томограф дозволяє точно розглянути кожну частку головного мозку і проаналізувати його стан. Також це аналіз частинок спинного мозку.

    Якщо спостерігаються проблеми з опорно-руховим апаратом, то УЗД органів малого таза та інших частин тіла допоможе визначити артрит і травму суглоба, а також грижу, що утворилася між дисками. Печінка і нирки, селезінка та молочні залози, підшлункова і матка - всі ці органи реально перевірити на апараті новітнього покоління, який не дає збоїв і надає тільки чітку картину всього, що відбувається безпосередньо в організмі.

Протипоказання

    Магнітно-резонансна томографія є одним з найбезпечніших методів обстеження. Технологія не має серйозних протипоказань. Навіть вагітні можуть проходити томографію, без побоювання за стан плода і власне здоров'я. Протипоказання до проведення такої процедури наступні:

  • наявність магнітних металевих конструкцій;
  • присутність дефібриляторів.

 
Контрастна речовина

    Дана речовина дещо відрізняється від безлічі інших контрастів. Вона не містить йоду, що робить метод більш безпечним, в порівнянні з застарілими технологіями. З контрастом можна визначити:

  • пухлинні захворювання;
  • розсіяний склероз і ряд інших проблем.

    При методі динамічного контрастування також використовується речовина, наприклад, в процесі дослідження черевної порожнини. Лікарем оцінюється як швидкість накопичення контрасту, так і швидкість його виведення. Таким чином, можна побудувати графік швидкості виведення контрасту і поставити діагноз доброякісної або злоякісної пухлини у пацієнта.

Оптимальний варіант

    МРТ - практично єдиний ефективний метод, за допомогою якого можна не тільки попередити хворобу, швидко вилікувати її і забезпечити нормальну вагітність та пологи, а й врятувати життя людини. Технологія дозволяє визначити навіть найнезначніші відхилення в організмі, вжити всіх необхідних заходів для лікування і визначити безліч неприємностей, які так і чекають дорослих і дітей під час роботи, навчання і відпочинку (стреси, навантаження, травми).

    Устаткування добре тим, що з його допомогою можна визначити масу прихованих хвороб, недосяжних як для пацієнта, так і оглядаючого його лікаря. Проведення ранньої діагностики - реальний шанс позбутися від хвороби або хоча б своєчасно призупинити її. Здоров'я - найголовніше для кожного, але і воно з роками і травмами втрачається. Якщо ж звернутися за допомогою в клініку, то лікарі приймуть всі заходи для лікування, реабілітації пацієнта, а також займуться усуненням ризику рецидиву.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00