Показання для компьютерної томографії

    Комп'ютерна томографія як метод діагностики і візуалізації стала справжнім проривом для розвитку і становлення сучасної медицини. З появою цієї технології стала можливою пошарова діагностика навіть найменших змін в тканинах і все це всього лише за кілька хвилин.

    Так, для дослідження однієї анатомічної ділянки достатньо 5 - 7 хвилин, щоб побачити можливі порушення. Сучасна апаратура дозволяє зробити процес діагностики максимально безпечним для здоров'я.

    Відомо, що в основі даної технології лежить принцип опромінення рентгенівськими променями. Сучасні розробки дозволили скоротити дозу одержуваного опромінення в кілька разів, що звело майже всі ризики до мінімуму.

    Завдяки своїй ефективності і швидким термінам діагностики, томографія стала одним з найбільш затребуваних медичних методів. Тепер не потрібно довго лежати на одному місці в процесі діагностування, тривалий час очікувати результатів після виснажливої ​​процедури. З КТ всі результати можна отримати в найкоротші терміни і записати їх на електронний носій.

 Діагностика за допомогою КТ

    Спектр застосування КТ досить широкий, оскільки дозволяє провести дослідження будь-якого органу або ж всього тіла. Тому до застосування томографії існують найрізноманітніші свідчення.

 Скринінг

    Це сканування всього організму з метою виявити можливі відхилення або ж підтвердити гіпотезу щодо певного захворювання. Найчастіше до скринінгових тестів вдаються при:

  • головних болях
  • безпричинному односторонньому зниженні слуху
  • втраті свідомості і координації
  • змінах психологічного здоров'я
  • травмах голови

В даному випадку проводять КТ голови, що дозволяє в найкоротші терміни знайти порушення і визначити природу таких симптомів.

 Екстрені причини діагностики

Це діагностика з метою визначення стану хворого, викликаного певними травмами. Екстрена томографія актуальна в разі:

  • підозри на можливі крововиливи в мозок
  • підозри на пошкодження або дисфункцію органів
  • важких травм (може знадобитися КТ хребта)

Планове обстеження

    У звичайних випадках КТ роблять за направленням лікаря з метою підтвердити поставлений діагноз. Іноді для цього потрібно більш складне обстеження у вигляді КТ, проте часто досить і простого УЗД і рентгену. До томографії також вдаються для діагностики порушень діяльності нирок, підшлункової залози, при аналізі нападів епілепсії, запальних, судинних і онкологічних захворюваннях.

    Ціни на комп'ютерну томографію складаються з декількох складових. По-перше, це область сканування: чим вона більше, тим дорожче вартість самої процедури. По-друге, на ціну також впливає використання контрастної речовини зі вмістом йоду, до якого вдаються для більш точного «просвічування» проблемної області. Якщо лікар прийняв рішення про необхідність його використання, то це також вплине на підсумкову ціну.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00