Підготовка до КТ обстеження

    КТ рекомендовано виконувати за наявності направлення від лікаря із зазначенням ділянки обстеження, діагностичних цілей, попереднього чи клінічного діагнозу. Це дозволяє вибрати доцільний протокол обстеження з максимальною діагностичною цінністю і мінімальним променевим навантаженням.

Абсолютних протипоказань до КТ немає.

  • Оскільки обстеження пов'язано з променевим навантаженням, дослідження дітей повинно бути обґрунтованим в кожному окремому випадку.
  • Вагітність - дослідження вагітних жінок проводиться за життєвими показаннями. Необхідно повідомити лікаря, якщо найближчим часом планується підготовка до вагітності, її наявність на ранніх термінах.

Окремо приймається рішення про введення йодовмісних контрастних препаратів:

  • При зниженому рівні ТТГ контрастування протипоказано, що підтвердить кожен хороший ендокринолог Києва.
  • При проведенні дослідження у пацієнтів з підвищеним рівнем креатиніну (ниркова недостатність), необхідно консультуватися з лікарем-рентгенологом, лікуючим лікарем і врахувати ризики і діагностичну цінність дослідження.

    В окремих випадках може бути алергічна реакція на діючу речовину препарату, тому його введення повинно бути обґрунтованим. Якщо при раніше проведених дослідженнях з контрастом були відзначені алергічні реакції, необхідно обов'язково про це повідомити лікаря перед тим, як буде проведена комп'ютерна Томографія.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00