Як проводять МРТ кульшового суглобу

Liga-OPA

  МРТ кульшового суглоба - сучасна методика обстеження організму, яка досить актуальна завдяки тому, що ціна процедури прийнятна і рівень інформативності найвищий. Вартість в клініці Києва можна уточнити на сайті. Практика показує, що висококваліфікований лікар, аналізуючи результат, вивчаючи знімки, отримання яких проводиться після МРТ діагностування тазостегнового суглоба, може:

 • Розглянути його в найдрібніших деталях.
 • Зафіксувати  патологічні процеси даної області тіла, що розвинулися
 • Дати оцінку протікання фізіопроцессов.

    При МРТ кульшового суглоба виконується кілька найтонших зрізів загального 3D зображення. Спеціаліст їх ретельно обстежує, виділяє, при потребі, як сітку судин, так і їх окремо, а також стовбури нервів. МРТ кульшового суглоба, яка проводиться за доступною ціною в Києві - це незамінна процедура підготовки до оперативного втручання, в плануванні етапів хірургії. Тому МРТ кульшового суглоба регулярно застосовується в медичній практиці в клініках Києва. Вартість процедури можна уточнити по телефону на сайті. Ціна зазвичай фіксована.

Плюси МРТ кульшового суглоба

    Томографія тазостегнового суглоба не впливає на людське тіло радіаційним опроміненням, тому дослідження можна проводити багато разів без побоювань за здоров'я. МР-томограф може давати точні зображення структур із необхідним збільшенням і в різних площинах. Зона кульшового суглоба має особливу будову. Суглоб є єдиним у всьому тілі, в будові якого є кровоносна судина. Вона оточена безліччю сухожиль і зв'язок, які часто травмуються.

    Діагностика на томографі, тривалість якої в середньому 20 хвилин, з високою точністю дає можливість виявити наявні патологічні процеси, які не можна виявити іншими методиками. Крім цього, томографія дає можливість відмовитися від інвазивних методів діагностики, наприклад, від артроскопії, коли вводиться в порожнину суглоба найтонший ендоскоп, завдяки якому можна бачити з внутрішньої сторони його структури. На сьогодні МРТ - лідер серед методик, дає можливість виконувати діагностування патологій в тазостегнової області, відсунувши назад рентген і КТ.

МРТ - чи є небезпека?

    При МРТ кульшового суглоба не використовується іонізуюче випромінювання, яке застосовується при рентгені або комп'ютерній томографії. Магнітні поля, що діють на тіло обстежуваного, не викликають болю або негативних відчуттів і ніяк не шкодять здоров'ю людини в цілому. Але через те, що МРТ діагностування - спосіб порівняно новий і база даних про вплив найсильніших магнітних полів на організм слабка, ВООЗ накладає деякі обмеження на застосування магнітно-резонансної томографії.

    Абсолютно безпечним і допустимим є дія електромагнітного поля до 1,5 Тл. МРТ кульшового суглоба є найбільш інформативною, неінвазивною, що не викликає болю і є безпечною методикою діагностики, яка дає можливість визначити мікроскопічні патології в даній області опорно-рухового апарату. При процедурі обстежуваний повинен дотримуватися деяких правил, що забезпечують точність обстеження.

Підготовка до МРТ

    Виписати направлення на МРТ кульшового суглоба може онколог, ортопед, травматолог. Показаннями до діагностування служать  різні патологічні зміни тазостегнового суглоба:

 • артрози;
 • артрити;
 • хронічні болі;
 • метастазування;
 • травми;
 • первинні пухлинні процеси кісток і інше.

     Особливою підготовки даний метод дослідження не потребують. Відмовлятися від їжі або прийому медикаментів не треба. Для проведення МРТ діагностики потрібно дотримуватися деяких правил. По-перше, пацієнта будь-якого віку, в день обстеження одягають в спеціальний комфортабельну одяг без компонентів металу. Можна застосувати одноразовий од кабінету електропристрої, такі як стільниковий, слуховий апарат, картки банку і так далі. Також пацієнт повинен повідомити лікаря про наявність вагітності.

Протипоказання до проведення МРТ.

    Якщо МРТ вже проводилось, то треба принести з собою знімки. Якщо томографія проводиться з контрастним препаратом, то потрібно протестуватися на відсутність алергії до контрастної речовини.

Особливі вказівки при МРТ

    Обстежуваним, у яких діагностовано клаустрофобію, за показаннями треба робити маніпуляції на томографах відкритого типу. Якщо обстежується маленька дитина, яка ще не може контролювати нерухомий стан тіла, то фахівець робить седацію. Така медична підготовка проводиться досвідченим анестезіологом.

    Седація може призначатися і тим обстежуваним, які не можуть довго лежати не рухаючись. Такий стан може бути спровоковано нестерпними болями, синдромом мимовільних рухів або розладами психіки. При патологіях нирок і проведенні процедури з контрастною речовиною може знадобитися здати сечу.

Для чого вводиться контраст?

    Нерідко для того, щоб отримати найбільш інформативні результати МР-томографії тазостегнового суглоба фахівець вводить контраст. Така маніпуляція дає змогу детальніше візуалізувати руйнівні патологічні процеси: онкологію, абсцеси, мальформації судин та інше.

    Контраст для унікального 3D-сканування вводиться в організм через вену. Його основним компонентом є метал гадоліній. У складі присутні і інші хімічні речовини. Контраст практично безпечний для здоров'я обстежуваного. Зазвичай контраст без проблем переноситься пацієнтами.

    Негативні реакції від його застосування розвиваються нечасто і виражаються не яскраво (слабкий головний біль, почервоніння в місці уколу). Алергія на контрастну речовину розвивається нечасто

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00