Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

«Омега-Київ» - турбота про Вас та Ваше здоров'я!

    На сьогоднішній день є дуже мала кількість фахівців, які працюють в такій галузі медицини як урологія і гінекологія, але ще менше є медичних установ, що приділяють велику увагу цьому медичному розділу. Клініка «Омега-Київ» працює в таких напрямках як гінекологія та урологія.

МРТ органів малого таза в «Омега-Київ»

    Магнітно-резонансна томографія є процесом, під час якого обстежуються внутрішні органи завдяки використанню електромагнітних хвиль. В процесі цього дослідження вивчається динамічні процеси, що відбуваються в організмі. За допомогою введення контрастних речовин одержувані дані значно збільшуються, крім цього мають високу якість і несуть багато інформації про те в якій стадії знаходиться те чи інше захворювання.

Виконання МРТ в клініці здійснюється за допомогою досвідчених лікарів-діагностів. Завдяки застосуванню сучасних приладів для магнітно-резонансної томографії є ​​можливість створення тривимірних моделей внутрішніх органів, на підставі чого лікарі отримують достатню кількість інформації для встановлення точного діагнозу.

УЗД органів малого тазу в «Омега-Київ»

УЗД органів малого тазу є процесом, при якому, застосовуючи безпечні ультразвукові хвилі, обстежуються з отриманням їх зображення:

  • маточні труби,
  • шийка матки,
  • матки,
  • яєчники у жінок,
  • сім'яні бульбашки і передміхурові залози у чоловіків.

    Завдяки сучасному обладнанню, яке є в наявності в даній клініці, є можливим виконання тих чи інших видів УЗД для повноцінного вирішення широкого ряду завдань. Крім того, що проводиться традиційний вид УЗД органів малого таза, фахівці клініки здійснюють проведення ректального і вагінального обстеження.

    Клініка «Омега-Київ» - це місце роботи співробітників, що мають вищу кваліфікаційну категорію, медичний досвід і знання яких стали справжнім порятунком для тисяч пацієнтів і цілком заслужено є самим кращими в столиці.

Ендокринологічний центр клініки «Омега-Київ»

    Ендокринологія - це медичний розділ, що займається вивченням питання функціонування і будови ендокринної системи. Крім цього його основним заняттям є лікування відповідних захворювань.

    Відвідавши ендокринологічний центр в Києві «Омега-Київ», у вас з'явиться унікальна можливість проведення профілактичних процедур, пов'язаних з ендокринними захворюваннями, і повної зупинки їх розвитку.

Співробітниками центру ендокринології «Омега-Київ» є профессіонали, які мають величезний досвід роботи.

    Як здійснити вибір лікарні або лікаря? Кому і як можна довірити турботу про власне здоров'я? Відповідь є очевидною - звернення та отримання допомоги в медичній клініці «Омега-Київ»!

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00