Безкровний метод лікування - гістероскопія

Liga-OPA

Гістероскопія - це найсучасніший лікувально-діагностичний метод, завдяки якому у лікаря є можливість провести огляд каналу шийки матки, порожнини маточного органу і гирла маткових труб при використанні надтонкого оптичного інструменту - гістероскопа. Інструмент вводиться в піхву і в матковий орган, лікар має можливість бачити порожнину на екрані монітора. Гістероскопічні дослідження - це найточніший і найсучасніший, ефективний метод.

Завдяки процедурі, лікар може виявити:

 1. Поліпи.
 2. Ендометріоз.
 3. Гіперплазію ендометрія.
 4. Вузли на слизовій.
 5. Злоякісну пухлину.

Завдяки методиці, можна провести раннє діагностування та своєчасне лікування патологій, виконати видалення поліпа матки або іншого новоутворення. Виконується операція або обстеження органу тільки в лікарні, досвідченим лікарем.

Коли показана процедур

Існують деякі свідчення до проведення гістероскопічного дослідження.

Процедура повинна обов'язково проводитися, якщо спостерігаються такі відхилення здоров'я:

 1. Підозрюється ендометріоз і аденоміоз.
 2. Підозрюється патологічний стан ендометрія.
 3. Діагностовано безпліддя.
 4. Проведено невдале ЕКО.
 5. Діагностовано поліпи, спайки, новоутворення.
 6. Є аномалії.
 7. Перед підготовкою до вагітності.
 8. Для контрольного дослідження.
 9. Наявність ВМС в матці більше 5 років.

 При наявність перерахованих вище моментів, треба звернутися в поліклініку, де досвідчений доктор проведе якісне обстеження, при необхідності, призначить оперативне лікування.

Підготовчий етап і проведення процедури

Процедура проводиться під загальним наркозом. Завдяки цьому, можна не тільки провести діагностування, але і виконати лікувальні маніпуляції. Перш ніж робити операцію, пацієнтка повинна здати необхідні аналізи, ті ж, що здаються перед будь-якою іншою гінекологічною процедурою.

У день, коли буде проводитися процедура, не можна пити та їсти. Полоскати ротову порожнину можна. За добу до діагностики або операції не можна спринцюватися або використовувати вагінальні кошти.

Під час дослідження або оперативного втручання лікар вводить в піхву ендоскопічну відеокамеру, як і при лапароскопії, а також гістероскоп. Оглядається порожнина матки, канали, шийка, і приймається рішення про видалення новоутворення. Також проводиться оцінка кольору і стану слизової тканини. Маніпуляції проводяться не більше півгодини. Весь матеріал, який виймається, відправляється на гістологічне дослідження.

Після вивчення матеріалу, лікар може поставити остаточний діагноз або констатувати факт вдалого оперативного лікування. Виписується пацієнтка в той же день, доктор дає рекомендації. Госпіталізація не потрібна. Після гістероскопічних процедури, може спостерігатися біль в нижній частині живота. Протягом декількох днів можуть спостерігатися виділення з кров'ю.

Не можна проводити спринцювання, займатися сексом, користуватися тампонами. Не рекомендується серйозні фізичні навантаження, переохолодження, перегрів в саунах, ваннах, лазнях. При необхідності, може бути призначена гормональна терапія, антибіотики і імуномодулюючі препарати. Якщо говорити про протипоказання, то заборонені будь-які маніпуляції, якщо діагностовано запалення геніталій, під час вагітності, стеноз, ракова пухлина, протікає загострення ГРВІ.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00