Хірургія та планування вагітності

Liga-OPA

    Якщо жінка хоче народити малюка без патологій, то вона повинна провести планування вагітності. Якщо все буде продумано, сплановано, то можна буде народити без проблем, спокійно виносити і правильно зачати.

    Правильне планування допомагає посилити вплив позитивних факторів і максимально знизити негативні фактори. Перше, з чого треба почати - це звернутися до лікаря. Пройти обстеження повинні обидва партнери. Тільки лікар зможе направити майбутніх батьків на необхідні лабораторні та інструментальні дослідження.

Лікар рекомендує:

  • здачу аналізів;
  • лікування хронічних патологій;
  • зміна старих звичок;
  • заклад нових позитивних звичок.

     Будь-які заходи на підготовчому до зачаття періоді важливо виконувати точно за рекомендацією лікаря. Все це добре позначиться на здоров'ї майбутнього малюка і жінки під час виношування.

Міома матки і вагітність

     Видалення міоми матки - це важливий етап на шляху жінки, яка хоче стати мамою і народити здорового малюка. Маткова міома розвивається через надмірне ділення клітин ендометрію. Пухлина є доброякісною, однак, в ряді випадків вона може переростати в рак матки. Саме тому новоутворення треба видалити. Труднощі із зачаттям обумовлюються наявністю утворень в головному жіночому органі. Зачаття не відбувається через:

  • здавлювання труб;
  • поганого пересування сперматозоїдів;
  • відсутності овуляції.

     Якщо операцію з видалення новоутворення не провести, то може наступити безплідність. Якщо жінка з міомою вже вагітна, то у неї може статися викидень, або передчасні пологи на останніх місяцях виношування.

    Утворення, що має великі розміри, негативно впливає на розвиток плода. Виходячи з цього, слід своєчасно прибрати пухлина, пройти курс реабілітації, і тільки через півроку-рік замислюватися про зачаття майбутнього потомства.

Лапароскопічна операція - ефективне лікування

    Консервативна методика включає заходи щодо зупинки росту пухлини. Важливо правильно діагностувати патологію, з'ясувати, з якої причини вона утворилася, і якого вона типу. Так як міома протікає безсимптомно, то виявити її може гінеколог, випадково на плановому огляді. Після підтвердження діагнозу, лікар вибирає метод лікування. Якщо консервативні методи безсилі, проводиться хірургічна терапія.

    Часто сьогодні використовується малоінвазивний спосіб - лапароскопія. Цей вид операції відрізняється від стандартної тим, що не відбувається розрізів черевної порожнини. Доктор робить лише кілька проколів, в які вводить камеру і інструмент. Матковий орган наповнюється газом або рідиною, зображення передається на екран, і лікар прибирає наріст, коагулює рану.

    Лапораскопічне втручання проходить поетапно, під загальним наркозом. Метод має і плюси і мінуси. До плюсів можна віднести малу травматичність, швидке відновлення, низьку ймовірність утворення спайок, малі крововтрати, відсутність сильних болів. Жінка вже на 2 день може самостійно пересуватися, постільного режиму дотримуватися не треба. Якщо говорити про недоліки терапії, то, по-перше, під час оперативного втручання може відкритися сильна кровотеча, по-друге, лікар повинен мати хороший досвід, інакше рубець знизить шанси на природне розродження. Після терапії лікарі наголошують, що зачаття на етапі відновлення протипоказано.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00