вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Як проходить огляд у гінеколога при вагітності

Liga-OPA

  У той момент, коли жінка бачить на тесті дві смужки, які означають вагітність, виникає необхідність звернутися до гінеколога. Це проста дія дозволяє на ранньому етапі уникнути проблем з розвитком малюка, а також виключити різні патології.

    На першому огляді у гінеколога при вагітності лікарю необхідно провести детальне опитування майбутньої матері. Ця бесіда дозволить створити довірливі відносини між пацієнткою і лікарем, усунути сумніви, сором'язливість і страх. Первинний огляд проходить в кілька етапів і передбачає повне обстеження жіночого організму на початок вагітності.

Питання, які задає гінеколог перед оглядом:

  • Під час ознайомчої бесіди лікаря з пацієнткою, необхідно з'ясувати який спосіб життя вона веде, чи має шкідливі звички, які можуть негативно позначитися на розвитку плода;
  • Необхідно визначити чи були перенесені жінкою важкі захворювання
  • ;Гінекологу важливо знати чи були раніше вагітності, як вони протікали, а також не можна приховувати інформацію про аборти і викидні.

    Після розмови, лікар приступає до вимірювальних процедур, які допомагають відслідковувати зміни в організмі. Гінекологу потрібно зафіксувати початкову вагу і показники артеріального тиску. Ці відомості дають можливість контролювати зміни в організмі під час всього періоду вагітності, виключити на ранньому етапі ймовірність набряклості і ожиріння.

    Огляд гінеколога на ранніх термінах вагітності, крім бесіди і контрольних замірів, передбачає загальне обстеження організму. На цьому етапі, лікар досліджує живіт і стегна пацієнтки (щоб виключити варикозне захворювання), а також проводить внутрішній огляд статевих органів за допомогою «дзеркального» і «ручного» методів обстеження. При огляді з дзеркалами, визначається стан піхви і шийки матки, для виключення захворювань і патологій. При огляді руками, лікар оцінює форму і величину шийки матки, а також діагностує стан матки.

    Якщо при огляді гінеколога виявлені виділення, необхідно визначити їх характер. Виходячи з кольору, запаху і консистенції виділень, можна зробити висновок про захворювання. Також, кров'янисті виділення в період вагітності, можуть свідчити про загрозу викидня. Якщо при огляді виявлено нехарактерні виділення, лікар зобов'язаний направити майбутню матір на аналізи, де буде взятий мазок на флору і цитологію.
Наскільки часто необхідно відвідувати гінеколога під час вагітності?

    Регулярне відвідування жіночої консультації і ведення вагітності в приватній клініці, необхідно для своєчасного виключення патологій вагітності та запобігання можливого зриву.

    В першу чергу, кожен випадок протікання вагітності індивідуальний, а значить і показник відвідування не залежить від загальноприйнятих правил. Але найчастіше, візити до гінеколога в першій половині вагітності, необхідно проводити не рідше одного разу на місяць. Далі, після 30 тижня, візит до гінеколога потрібно проводити раз в 10-14 днів. На остаточному етапі, після 36 тижня вагітності, ходити на огляд необхідно щотижня.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00