вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Ерозія шийки матки в період вагітності

Liga-OPA

    Ерозія шийки матки - це ранка, яка виникає на поверхні слизової оболонки шийки матки. Захворювання часто протікає без особливих симптомів, тому без регулярних візитів до гінеколога не обійтися. Ерозію важливо визначити і почати лікувати на ранньому етапі, адже надалі можливі серйозні ускладнення аж до безпліддя і розвитку онкології.

Чим небезпечна ерозія шийки матки в період вагітності?

    Часто, в період виношування дитини, жінки чують діагноз «ерозія шийки матки». Виникає захворювання на фоні гормональних змін, які настають при вагітності. Природно, перше питання, яке з'являється у майбутніх мам «як захворювання відіб'ється на малюку?». За словами досвідчених гінекологів, ерозія шийки матки, яка була виявлена ​​під час вагітності, не шкодить малюкові і не є загрозою викидня. Приступити до лікування ерозії слід вже через кілька місяців, після народження малюка.

Ознаки та симптоми ерозії шийки матки при вагітності

    Як вже було сказано вище, ерозія протікає без видимих ​​симптомів, а також змін в організмі. Визначити захворювання можна тільки при комплексному огляді у гінеколога.
Симптоми, які можуть супроводжувати ерозію шийки матки:

  • Характерні виділення, можуть містити згустки крові;
  • Біль під час або після статевого акту;
  • Слизові виділення, що містять гній;
  • Незначні порушення циклу.

    Деякі гінекологи дотримуються думки, що лікувати ерозію шийки матки необхідно відразу, після того як захворювання було діагностовано. Найбільш швидке лікування потрібно в тих випадках, якщо рівень ураження шийки матки занадто високий. Якщо не розпочати негайне лікування, тканини втрачають еластичність і стають м'якими. Це може привести до розривів і великої втрати крові під час пологів.

Які обмеження в лікуванні існують?

    Якщо дівчина ще не народжувала, з метою підготовки до вагітності, лікарі не рекомендують застосовувати метод припікання тканин. Дана процедура залишає значний рубець на шийці матки, який заважає її розтягуванню при пологах.

Чи можна народжувати з ерозією?

    Ерозія шийки матки - не є показанням для умисного переривання вагітності. Тому можна народжувати і не турбується за здоров'я малюка. Важливо, щоб ця інформація була внесена в медичну карту породіллі. Лікар повинен знати про наявність ерозії у пацієнтки на момент пологів.

    У клініці Омега-Київ працюють професіонали в сфері гінекології. Звернувшись за консультацією, і мама і малюк залишаться в безпеці.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00