Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки

Liga-OPA

   Після того, як при гінекологічному обстеженні було поставлено діагноз "ерозія шийки матки", лікар підбирає відповідний метод лікування.

Сучасні методами лікування є:

  • Припікання. Даний спосіб часто призначають в приватних клініках Києва. Процедура припікання це акуратне усунення рани за допомогою електричного струму. При лікуванні, лікар застосовує місцеву анестезію, щоб уникнути дискомфорту. Мінусом припікання є рубець, який виникає після проведення процедури. Рубець може викликати проблеми при народженні малюка;
  • Метод кріотерапії. Під цим способом мають на увазі використання рідкого азоту, який видаляє тканини, уражені ерозією;
  • Усунення лазером. Ефективний метод, який позбавляє від ерозії шийки матки, а також не залишає рубців і шрамів на поверхні слизової;
  • Радіохвилі. За допомогою радіохвильової терапії, уражені тканини на шийці видаляються. Використання цього методу не залишає рубців і шрамів.

Чого не можна робити після лікування ерозії шийки матки?

    Необхідно дотримуватися деяких правил. В першу чергу відмовитися від інтимних стосунків. При статевому акті виникає високий ризик пошкодження рани, а також можливе попадання бактерій. Термін відмови від статевого життя складає від місяця до 7 тижнів, в залежності від швидкості загоєння.

    Після усунення ерозії, необхідно припинити використання ватних тампонів під час менструації. При введенні тампона, зростає ймовірність пошкодження кірки, а також є неприпустимим скупчення крові при тривалому застосуванні тампона. В період реабілітації після захворювання, рекомендовано користуватися гігієнічними прокладками.

    Після лікування ерозії шийки матки, пацієнтці потрібно утриматися від спринцювання. Дана маніпуляція може негативно позначитися на процесі загоєння ранки і також, принести механічне пошкодження, як і попередні чинники.

    Для благополучного одужання, пацієнтці протягом місяця не можна відвідувати басейн і сауну. Громадський басейн або ж відкрита водойма - можливість інфікування однаково висока. У сауні, лазні, а також під час прийому теплих ванн, організм піддається високим температурам, що негативно позначається на загоєнні рани.

    У перші тижні після припікання ерозії шийки матки, жінці важливо відмовитися від важкої роботи, не носити тяжкості, а також тимчасово припинити відвідування тренажерного залу. Обмеження викликані тим, що при навантаженні, може виникнути відторгнення захисної кірки на рані.

    Для успішного загоєння ерозії, а також уникнення наслідків, пацієнтці необхідно протягом місяця вести безпечний спосіб життя, а також проводити гінекологічне обстеження у лікаря.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00