Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Чим небезпечне ГРВІ для вагітних

Чим небезпечне ГРВІ для вагітних, фото

    ГРВІ - гостра респіраторна вірусна інфекція, що провокує в організмі людини значне зниження рівня імунітету і загальноприйняті симптоми. Це захворювання є найбільш поширеним у всьому світі і щодня вражає мільйони людей на планеті. Передається захворювання повітряно-крапельним шляхом, що робить його особливо небезпечним для працюючих людей і дітей, які навчаються в школах. Також, заразитися на гостру респіраторну інфекцію можна через контакт з предметами загального користування, в транспорті, магазинах і аптеках. Існують методи профілактики від ГРВІ у дорослих, але постійний прийом медикаментів також не може захистити людину на 100%.

Основними ознаками ГРВІ є:

  • Закладеність носа, рясні виділення;
  • Підвищення температури тіла до 38,5 градусів;
  • Кашель, чхання, біль і першіння в горлі.

У більшості випадків, захворювання вимагає негайного звернення до медичного центру та комплексного лікування. Захворювання в середньому проходить протягом тижня і не тягне за собою серйозних наслідків.
ГРВІ може бути небезпечним, якщо заразилася вагітна жінка. Рівень небезпеки у всіх випадках залежить від того, в який період вагітності відбулося інфікування. У кожному разі, необхідно перебувати під наглядом лікарів і регулярно проводити УЗД діагностику.

    Найнебезпечнішим періодом є саме перший триместр вагітності. Небезпека криється в тому, що в перші тижні зародження, відбувається формування органів плода. Також, саме в першому триместрі вагітності, малюк не має ніякого захисту і захворювання матері може привести до розвитку пороків і навіть викидня.

    До середини другого триместру, небезпека при інфікуванні може принести непоправних наслідків, в першу чергу порушити нормальне формування органів центральної нервової системи (розвинути патології головного і спинного мозку).

    Інфікування захворюванням в третьому триместрі, якщо вагітність протікає без патологій, захворювання матері не порушить розвиток і функціонування органів малюка. Він знаходиться під надійним захистом плаценти. У разі вагітності, що протікає з ускладненнями, загроза втрати дитини зберігається і в третьому триместрі, а також посилюється розвитком запальних процесів в органах малюка. Особливо поширеними ускладненнями прийнято вважати енцефаліт і менінгіт.

    Якщо ж жінка заразилася ГРВІ в кінці третього триместру, а точніше перед самими пологами, дитина може заразитися і при народженні бути блідою, слабкою і хворобливою. Як правило, лікарі помічають такі особливості дитини і відразу ж вживають заходи, щодо спеціалізованого лікування дитини в реанімаційній палаті.

Лікування ГРВІ в період вагітності

    Найбільш важливо, при виникненні перших симптомів недуги, відразу ж звернутися в клініку і проводити лікування під чітким наглядом лікаря. Особливо важливо не займатися самолікуванням, адже багато звичних препаратів  строго протипоказані в період вагітності і можуть завдати непоправної шкоди.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00