Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Як лікувати аденовірусну інфекцію у дітей?

Як лікувати аденовірусну інфекцію у дітей?, фото

    Аденовірусна інфекція - захворювання, що відноситься до групи гострих респіраторних вірусних інфекцій. Захворювання характеризується ураженням верхніх дихальних шляхів очей, кишечника і лімфоїдної тканини. Саме тому, при аденовірусній інфекції виникають такі патології, як ларингіт, фарингіт, отит, кон'юнктивіт.

    До цієї хвороби особливо схильні діти до 5 років, і при цьому не має ніякого значення відвідує дитина дитячий садок чи ні. Причиною інфікування є аденовірус, який має імунітет до тепла, тому небезпека вірусу може зберігатися в непровітрюваному приміщенні надовго.

Способи передачі вірусу:

    Повітряно-крапельним шляхом. Найбільш поширений спосіб передачі інфекції, з яким можна зіткнутися на робочому місці, в школі, дитячому садку та громадському транспорті. Частинки зараженої мікрофлори потрапляють в організм людини із слиною при розмові, кашлі або чханні. Вберегти себе від цього способу передачі інфекції можна лише при наявності марлевої пов'язки (з регулярною зміною її на нову);

Контактний. Цей спосіб передбачає зараження небезпечним вірусом через контакт з предметами масового використання, наприклад загальні іграшки або посуд в дитячому саду, технічні прилади в офісі, поручні в громадському транспорті;

Орально-фекальний спосіб. Цей спосіб потрапляння інфекції в організм відбувається під час купання в брудних озерах, прийомі їжі брудними руками.

Основні симптоми аденовірусної інфекції:

  • Підвищення температури тіла до 39 градусів, яка може не спадати протягом семи днів;
  • Больові відчуття в горлі, першіння, наліт на мигдалинах;
  • Закладеність носа, рясні виділення з носа зеленого або жовтого кольору;
  • Зниження апетиту, неспокійний стан, млявість і слабкість;
  • Примхливість, неспокійний сон;
  • Можуть виникати судоми, що особливо характерно для дуже маленьких дітей.

    При виникненні подібних симптомів не слід зволікати або вдаватися до самолікування, це може нашкодити дитині і привести до незворотних наслідків. Необхідно відразу ж звернутися до клініки в Києві і провести комплексне обстеження, здати аналіз крові, а також отримати рекомендації щодо медикаментів для лікування.

    Лікування аденовірусної інфекції у дитини відбувається найчастіше без госпіталізації, але якщо зараження відбулося у немовляти, то постійне перебування під наглядом лікарів необхідно. Крім медикаментозного лікування і терапії, дитині потрібен повний спокій, велика кількість рідини і тепле приміщення, яке часто провітрюється. При симптомах кон'юнктивіту важливо не допускати різких спалахів світла і попадання різких сонячних променів в кімнату. Особливо важливо збивати температуру і проводити місцеве лікування (горло, ніс очі).

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00