Чи можна завагітніти при полікістозі яєчників?

     Полікістоз яєчників - захворювання, для якого характерне утворення відростка у вигляді фолікули, наповненого рідиною. У назві хвороби присутня приставка «полі», яка пояснює, що утворення кіст може бути не поодиноким, а містити більше двох новоутворень.

Лікарі визначають кілька причин, внаслідок чого виникає захворювання:

 • Порушення гормонального фону;
 • Часті інфекційні та вірусні захворювання;
 • Стреси;
 • Ранній аборт.

    Це захворювання особливо важливо визначити на ранніх етапах і негайно почати лікування. Чим раніше буде розпочато боротьбу з полікістозом, тим більше шансів завагітніти і успішно виносити малюка до кінця терміну. Згідно зі статистикою, лікування полікістозу на пізніх термінах істотно знижує репродуктивну функцію жінки.

    Основні симптоми полікістозу:

 • Порушення менструального циклу;
 • Кровотечі або убогість менструальних виділень;
 • Підвищена жирність шкіри на обличчі;
 • Різке підвищення росту волосся (за чоловічим типом);
 • Ожиріння.

Лікування полікістозу яєчників

    В першу чергу, після звернення в клініку, проводиться ряд аналізів, виходячи з яких фахівець з'ясовує стадію захворювання. У легких випадках, хвороба може бути усунена гормональної терапією. Але якщо лікарські препарати не забезпечили необхідних результатів, пацієнтці слід готуватися до оперативного втручання. Операція «лапароскопія» полягає у видаленні кіст. Але згідно зі статистикою, етап усунення хвороби нетривалий, - приблизно рік, півтора. Саме в цей період, лікарі рекомендують зайнятися спробами завагітніти і благополучно виносити плід.
Які шанси завагітніти при поликистозе яєчників?

    Полікістозних захворювання не є вироком і завагітніти є шанси у кожної жінки. При синдромі полікістозу, багатьом жінкам вдається самостійно завагітніти, але для успішного виношування, необхідно буде дотримуватися особливої ​​обережності. У медичній практиці, велика кількість викиднів трапляються саме через поликистозного захворювання.

    Загроза завмирання плода або передчасних пологів полягає в тому, що в період захворювання, у жінки виникають проблеми зі здоров'ям. Це може бути гестаційний діабет, підвищений артеріальний тиск, досить велика маса тіла. Саме з цієї причини, фахівцем може бути призначена медикаментозна терапія.

    При виникненні наведених вище симптомів, жінці слід звернутися в клініку «Омега-Київ» і провести ретельну діагностику.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00