Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

При яких захворюваннях виникає біль в грудній клітині?

При яких захворюваннях виникає біль в грудній клітині?, фото

     Біль у грудній клітині не є симптомом певного захворювання, а може говорити про ураження різних органів і систем людського організму.
Як правило, визначити справжню причину болю в грудях стає можливим тільки після комплексної діагностики організму.

Причини болю в грудях:

  • Патології серця;
  • Остеохондроз;
  • Захворювання стравоходу;
  • Патології бронхолегеневої системи.

    Біль у грудях при захворюваннях серцево-судинної системи - найбільш яскравий симптом, і виникає при багатьох патологіях. Залежно від локалізації і сили нападу, можна визначити причину. сильний і давить біль в грудній клітці може свідчити про ішемію серця або стенокардію. Як правило, давлячий біль настільки сильний, що збивається дихання і виникає задишка. Задушливий біль виникає через підвищення навантаження на серцевий м'яз і нестачу кисню. Для визначення хвороби необхідно провести ЕКГ.

    Болем в грудній клітці, також супроводжується інфаркт міокарда. Особливість патології - в частковому некрозі тканин серцевого м'яза. Як правило, біль при інфаркті гострий, ріжучий. Досить часто, загрудинний біль при інфаркті може віддавати в ліву руку. Біль не знімається прийомом нітрогліцерину і вимагає негайної госпіталізації. Як правило, при інфаркті до приїзду лікарів, необхідно прийняти найбільш зручну позу (лежачи на ліжку з піднятим тулубом і підігнутими колінами). Таке положення тіла знижує біль і не перевантажує серце.

    При остеохондрозі грудного відділу, біль локалізується в грудній клітині, і нерідко нагадує симптоми стенокардії. Давлячий дискомфорт і сильний біль, виникають внаслідок защемлення нервових закінчень міжхребцевими дисками. Тиск чиниться через втрату дисками амортизувальних властивостей.

    Патології травної системи також можуть супроводжуватися сильним болем в грудній клітині. При захворюваннях шлунка і дифузному спазмі стравоходу, спостерігається спонтанно виникаючий біль в грудній клітині. Як правило, біль може посилюватися при прийомі їжі і ковтанні слини. Локалізується біль в грудях або мыжлопаточному просторі, але може відчуватися в шиї, вухах і щелепи.

    Захворювання дихальної системи часто супроводжуються болями в грудному просторі. Основними патологіями легенів з даної симптоматикою є тромбоемболія, колапс легені і легенева гіпертензія. Особливість тромбоемболії полягає в згустках крові, що потрапляють в легеневі артерії і блокують нормальний приплив крові. Цей патологічний стан супроводжується сильними болями в грудній клітині. При колапсі легені утворюється скупчення повітря в просторі між легкими, і грудною кліткою. Патологія супроводжується гострим болем.

    Крім цих основних причин виникнення больових відчуттів в грудній клітині, дискомфорт може з'являтися і без певних патологій. Основним фактором є панічний стан. Під час стресу, крім почуття тривоги і прискореного серцебиття, може виникати давлячий, наростаючий дискомфорт у грудній клітці.

     Щоб не допустити важких наслідків, при перших нападах болю в грудній клітці, рекомендовано звернутися в медичний центр і пройти комплексне обстеження. Повноцінна діагностика і досвід лікарів, зможуть визначити правильний діагноз і вчасно почати лікування.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00