Що можна дізнатися про здоров'я людини за допомогою аналізу сечі?

    Загальний аналіз сечі - це одне з найпоширеніших клінічних досліджень, що проводяться для діагностування стану здоров'я пацієнта. З його допомогою лікарі фіксують різні порушення в організмі хворого. Їх висновки базуються на наступних показниках даної рідини:

 • Колір - в ідеалі він повинен бути світло-жовтим. Втім, відтінок сечі може змінюватися під впливом певних продуктів, ліків або неправильного раціону харчування. Незначні відхилення забарвлення урини необов'язково є симптомом того чи іншого захворювання. Турбуватись потрібно лише тоді, коли дана рідина стає коричневою або червоною;
 • Пінявість - рясна і стійка піна, що утворюється при збовтуванні сечі є тривожним сигналом для лікаріів;
 • Прозорість - каламутність урини нерідко вказує на проблеми з нирками у її власника;
 • Щільність - за своєю консистенцією розглянута нами рідина повинна нагадувати воду. Її згущення свідчить про порушення роботи внутрішніх органів.

    На основі даних показників лікарі роблять висновки про наявність чи відсутність проблем зі здоров'ям людини яка звернулася до них . З їх допомогою немоможливо зі 100% точністю визначити хворобу, яка турбує пацієнта. Для цього потрібно проводити інші клінічні дослідження, такі як КТ голови або МРТ.

Біохімічний аналіз сечі

    Дана процедура проводиться для отримання інформації щодо стану внутрішніх органів пацієнта і наявності в його організмі різних органічних і неорганічних речовин. У число перших входять білки, ліпіди, пігменти, вуглеводи, ферменти, азотістістие частки та інші. Другі ж є різними хімічними елементами.

Аналіз по Нечипоренко

 Мета даного дослідження - визначити концентрацію лейкоцитів, циліндрів і еритроцитів на 1 мл урини. З його допомогою лікарі діагностують запальні процеси в сечостатевій системі їх пацієнтів.

Правила здачі урини

 • використовується лише «ранкова рідина»;
 • сеча збирається після ретельної гігієни статевих органів;
 • урину слід зберігати в чистій, герметичній ємності. Наприклад - в пластиковому контейнері з добре закриваються верхом;
 • кількість наданої для аналізу сечі має дорівнювати 50-70 мл або більше;
 • матеріал необхідно здати на аналіз протягом 1-2 годин з моменту збору.

 Показання

 Вищеописані процедури рекомендується проходити всім категоріям населення країни.

 Підбиваючи підсумки

 Сеча - це один з головних джерел інформації щодо здоров'я пацієнта. З її допомогою можна виявити проблеми з організмом, діагностувати конкретний недуга або зафіксувати дефіцит різних органічних і неорганічних компонентів в нашому тілі. Словом - ми рекомендуємо вам здати на аналіз лікаря дану рідину при першій же можливості.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00