Здача аналізу сечі при вагітності

    Правильно проведена підготовка до вагітності - запорука успіху під час пологів. Необхідно здавати аналізи, дотримуватися дієти і часто зустрічатися з лікарем клініки, який буде стежити за здоров'ям матері і станом плоду.

    В клініку рекомендується прийти відразу ж після того, як жінка виявить вагітність. Швидше за все, за здоров'ям клієнта не будуть так ретельно спостерігати, як це робиться в Київській клініці. Постійне спостереження дозволить вчасно спрогнозувати можливі ускладнення, які можуть виникнути під час вагітності та пологів.

Консультування

    Фахівці рекомендують відвідати клініку до перших 12 тижнів вагітності. Найперша явка - знайомство з лікарем, який поставить питання щодо спадковості, придбаних хвороб і хронічних захворювань. Також будуть проведені загальні аналізи, в результаті чого фахівець зможе зрозуміти, які ускладнення (в разі виявлення проблем) можуть проявитися в процесі вагітності і безпосередньо самих пологів.

Особливості

    Навіть в здоровому організмі часом виявляються певні захворювання. Якщо приймається рішення здати аналізи в Києві, то це вірне рішення на шляху до безпеки як матері, так і її дитини. Саме під час вагітності захворювання або діагностуються, або проявляються. Також загострюється ряд хронічних хвороб. До них в основному відносять захворювання нирок. Аналіз сечі необхідний для того, щоб до дрібниць відстежити найменші зміни в організмі майбутньої мами. Аналіз сечі дозволяє визначити:

  • наявність інфекції і білка;
  • присутність «тимчасових явищ» (залежить від дієти і т.д.);
  • визначення можливої ​​появи цукрового діабету.

Погано працюючи нирки часто є провісниками серйозних ускладнень. Гестоз і інші проблеми можуть взятися практично з нізвідки. Часто стикаються з такими неприємностями мами, які безвідповідально поставилися до аналізу сечі, вважаючи себе цілком здоровими.

Томографія

    Крім аналізу сечі, фахівець проведе МРТ. Це магнітно - резонансна томографія, завдяки якій можна ідеально досліджувати внутрішні органи з тканинами. Складена картинка дасть зрозуміти, як протікає процес вагітності, чи є ускладнення і на який результат можна орієнтуватися надалі. Слід зазначити, що томографія проводиться без будь - якого ризику нанесення шкоди плоду або матері. Перед цим лікар оглядає пацієнтку, проводить консультації і приймає відповідне рішення про проведення томографії.

Вірне рішення

     Якщо проведення аналізу крові - невід'ємна процедура в разі вагітності, то аналіз сечі вже точно є не менш значущим заходом. Всі дії необхідно проводити якомога частіше, особливо при переході до наступного тижня вагітності. У підсумку майбутня мама максимально позбавиться від переживань за плід і стан свого здоров'я, а лікар зможе допомогти навіть при ускладненнях. В цілому, клініка пропонує провести ряд наступних дій:

  • узі при вагітності;
  • аналізи сечі і крові;
  • томографія (для максимального ефекту).

 Успішне співробітництво

     Звертаючись до клініки, можна гідно оцінити безпечну, ефективну і швидку діагностику стану здоров'я вагітної. У лабораторії завжди є техніка нового покоління, яка дозволяє скласти точний висновок після отримання аналізів. Фахівці завжди з розумінням ставляться до клієнтів, індивідуально розглядають їх проблеми з проханнями. В результаті обстеження проводиться на вищому рівні, з попередженням будь-яких неприємних відчуттів, захворювань і ускладнень в цілому.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00