Аугментація точки-G

   Точка-G була описана понад 60 років тому німецьким гінекологом Ернестом Графенбергом. Ця область на передній стінці піхви становить 10-20 мм в діаметрі і приблизно на 5 см вище гирла уретри. На думку багатьох дослідників, точка-G вважається найбільш ерогенною областю в тілі жінки.

    У разі анатомічних особливостей піхви, а також з віком ця область стає меншою і кількість сенсорних рецепторів, які отримують стимули задоволення, зменшується, а стимуляція точки G ускладнюється, що призводить до проблем, пов'язаних з оргазмом у жінок.

   Для вирішення подібних проблем в медичному центрі «Омега-Київ» застосовується методика по збільшенню цієї зони - аугментація.

  Аугментація (наповнення) точки-G - це сучасний хірургічний метод, спрямований на те, щоб зробити цю область більш помітною і більш стійкою до вікових змін.

    Ін'єкції препарату гіалуронової кислоти в цю область наповнюють і збільшують точку-G в об'ємі, після чого вона сильніше стимулюється під час статевого акту, і чутливість жінки максимально підвищується. Тривалість операції займає від 10 до 15 хвилин. Ефект від процедури зберігається на протязі від 1 до 1,5 років, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнтки.

Показання до аугментации точки G:

  • Індивідуальні особливості будови піхви, які ускладнюють або виключають можливість доступу до точки G (викривлена ​​форма або підвищений об'єм піхви)
  • Зниження сексуального задоволення (лібідо) і незадоволеність статевим життям.

Проведення операції

    Перед аугментацією необхідно пройти консультацію і огляд у фахівця, який буде проводити процедуру. В ході консультації Ви зможете обговорити з лікарем методику проведення аугментации, очікувані результати, деякі потенційні післяопераційні ризики і ускладнення до прийняття рішення

    Процедура аугментації проводиться під місцевою анестезією, і для пацієнтки проходить не складніше ніж взяття гінекологічного мазка.
Для знеболення лікар наносить на область, яка буде піддаватися аугментації анестезуючий засіб, потім вводить гіалуронову кислоту в локалізацію точки G. Після введення філлера точка G припідіймається і збільшується в об'ємі, а піхва трохи зменшується, що сприяє в подальшому поліпшенню якості інтимного життя і підвищенню чутливості . Після аугментації посилюється кровообіг в області зовнішніх статевих органів жінки. Процедура відрізняється швидким загоєнням і відсутністю післяопераційних шрамів.

    В результаті проведеної аугментации в медичному центрі «Омега-Київ» у пацієнток значно підвищується чутливість інтимної зони, що призводить до якнайшвидшого досягнення вагінального оргазму,

    Аугментацію точки -G можна поєднувати з іншими процедурами естетичної гінекології.

Реабілітація після аугментации

    У перші 3 дні після Аугментація можуть бути присутні незначні болючі відчуття або дискомфорт в області піхви. Рекомендується в цей час статева стриманість, для запобігання небажаних ускладнень і прискорення процесу одужання.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Аугментація точки-G

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00