Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Інтимна контурна пластика вульви (філлінг)

    Контурна пластика вульви стає все більш популярною процедурою у жінок різного віку, так як цей вид естетичної гінекології націлений на виправлення недоліків будови зовнішніх статевих органів і відновлення їх природного, естетичного вигляду і природної краси.

    Шкіра інтимної зони схильна до таких саме природних біологічних процесів, як і шкіра обличчя, тому з віком вона старіє і в'яне. Багато жінок прагнуть поліпшити зовнішній вигляд інтимної зони або відкорегувати індивідуальні особливості генітальної області, щоб повернути сексуальну привабливість і психологічний комфорт.

    Інтимний філлінг статевих губ в медичному центрі «Омега-Київ» проводиться під контролем досвідчених лікарів, а застосування високоякісних препаратів підвищує ефективність і якість результату, яким наші пацієнтки зможуть насолоджуватися тривалий час.

Як проходить процедура інтимного філлінгу вульви?

    Контурна пластика вульви - ін'єкційний метод естетичної гінекології, який дозволяє заповнити та надати об'єму зовнішнім статевим органам шляхом введення філерів на основі гіалуронової кислоти в інтимну область. Даний вид пластики спрямований не тільки на естетику інтимної зони, але і має захисну вплив на статеві органи, перешкоджаючи інфекції, подразненням.

Інтимна контурна пластика вульви (філлінг), фото

    До початку процедури проводиться епіляція інтимних зон. Місце введення дезінфікують, знеболюють і лікар, за допомогою канюлі, вводить філлер і розподіляє його по поверхні, яка охоплюється процедурою. Процедура безболісна і за тривалістю займає до 30 хвилин. Період реабілітації триває від 2 до 3 днів.

    Результат від пластики помітний вже в перший тиждень після введення філерів, і проявляється у вигляді збільшення об'єму статевих губ, зміни їх форми і підвищення тонусу шкіри.

Переваги інтимного філлінгу в медичному центрі «Омега-Київ»:

 • Прогноз очікуваного результату з урахуванням індивідуальних особливостей кожної пацієнтки
 • Амбулаторне проведення процедури з використанням місцевої анестезії
 • Використання філерів з анестетиками, для зменшення больових відчуттів як під час корекції так і в післяопераційний період.
 • Короткий реабілітаційний період

    Відновлюючи природні контури інтимної зони, лікарі медичного центру «Омега-Київ» домагаються поліпшення функціональності та естетичної привабливості.

    Вікові зміни, зниження рівня статевих гормонів (особливо естрогену), можу негативно вплинути на естетику статевих органів. Делікатна область стає зневодненою і менш еластичною, знижується тонус статевих губ, зменшується їх щільність і нервово-м'язова напруга - все це негативно відбивається на якості інтимного життя пацієнтки.

Показання до проведення контурної пластики:

 • Вроджені патології (гіпоплазія, асиметрія)
 • Хірургічні, післяпологові або травматичні ушкодження зовнішніх статевих органів
 • Вікові зміни (атрофія, в'ялість статевих губ або клітора)
 • Невдоволеність статевим життям
 • Відновлення обсягу статевих органів безопераційним методом при протипоказаннях до хірургічних втручань.

Які філери використовуються?

    Для збільшення і рельєфу статевих губ використовують філери на основі натуральної гіалуронової кислоти, яка стимулює вироблення колагену в організмі і сприяє омолодженню генітальних областей. Філлери, які використовують наші лікарі, добре розподіляються в тканинах, не визивют токсичної, алергічної або канцерогенної дії, не відриваються і не зміщуються під час рухів, Властивість гіалуронової кислоти зв'язувати і утримувати воду призводить до підвищення еластичностей тканин вульви і піхви під час статевого акту, і робить інтимні стосунки чутливішими. Протягом 1 - 1,5 років такі філери самостійно розсмоктуються.

Коли потрібна повторна корекція?

    Основою філерів, які використовують при пластиці вульви, є гіалуронова кислота. Це природний компонент багатьох біологічних рідин, однією з особливостей якого є біодеградация (розсмоктування) з плином часу, що обуогоий фону, статевої активності) і тримається від 1 до 1,5 років,

Ризики і протипоказання до інтимного філлінгу:

    Незважаючи на те, що контурна пластика вульви абсолютно безпечна процедура, після якої не виникає серйозних ускладнень існують певні протипоказання до її проведення:

 • Онкологічні захворювання
 • Період вагітності і лактації
 • Наявність інфекцій, запалень і аутоімунних порушень

Реабілітація

Для попередження можливостей ускладнення після філлінгу (гематоми, синці, набряки) необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря:

 • Виключити теплові навантаження (пляж, гаряча ванна / душ, сауна) протягом трьох днів
 • Уникати фізичного перенапруження (спорт, велосипед) а так же лазерної та фотоепіляції.
Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Інтимна контурна пластика вульви (філлінг)

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповніть поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00