Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Пластика статевих губ (лабіопластика)

    Кожна жінка хоче бути досконалою в усьому, включаючи інтимну зону. Естетична краса зовнішніх статевих органів робить жінку не тільки більш привабливою в очах партнера, а й підвищує внутрішню самооцінку.

    Психологічний чи фізичний дискомфорт, пов'язаний із зовнішнім виглядом статевих органів може стати основною причиною виникнення проблем в особистих стосунках і розвитку комплексів.

Пластика статевих губ (лабіопластика), фото

    Один із новітніх напрямків естетичної гінекології, що набирає популярність в світі - пластика статевих губ (лабіопластика). За допомогою даної методики можливо ефективно виправити дефекти генітальної зовнішності жінки.

    Лабіопластика - це оперативне втручання на статевих губах (складки шкіри, які оточують піхву) з метою зміни їх розміру, форми або корекції асиметрії. Лабіопластика може проводитися як самостійна процедура, так і в комплексі з вагінопласикою.

Жінки вибирають лабіапластіку по ряду причин:

 1. Естетичні - коли пацієнтці не подобається зовнішній вигляд статевих губ (форма, розмір, виникнення асиметрії),
 2. Функціональні - у випадках виникнення дискомфорту і больвих відчуттів під час рухів, носінні вузького одягу, а так само при наявності післяпологових розривів або травм.
 3. Сукупність естетичних і функціональних причин в комплексі.

Функціональні причини зазвичай вважаються основним фактором для пацієнток, що проходять процедуру.

Переваги лабіопластики в медичному центрі «Омега-Київ»:

 • Індивідуальний підбір найбільш природного результату з урахуванням фізіологічних особливостей кожної пацієнтки.
 • Максимально ефективні і безпечні методи анестезії, високі стандарти обробки та стерилізації інструментарію.
 • Використання самостійно розсмоктуючогося найтоншого шовного матеріалу.
 • Комфортні умови перебування в стаціонарі дозволяють досягти максимального ефекту від проведеного лікування
 • Короткий реабілітаційний період

    Жіночі статеві органи включають зовнішні (великі) статеві губи, і внутрішні (малі) статеві губи. Естетичною нормою вважається варіант, коли малі статеві губи повністю перекриті великими і не виступають назовні. Гіпертрофія і асиметрія малих статевих губ як вроджена, так і надбана (після вагітностей, пологів, травм, захворювань) може вплинути на внутрішню самооцінку і інтимне життя жінки.

Лабіопластика. В чому суть?

    Лабіопластика відносно нескладна операція, яка може бути проведена в стаціонарі під місцевою анестезією. Після седації процедура включає зменшення розмірів або зміна форми статевих губ. Найбільш поширеним типом лабіопластики є методика обрізки, при якій зайва тканина видаляється і зашивається безпосередньо. Наступним за популярністю є клинова методика, яка зберігає природний кордон після видалення шматочка тканини статевих губ. Одночасно можуть бути зменшені додаткові складки кліторального капюшону. Ушивання зазвичай здійснюється за допомогою самостійно розмоктуючихся швів. Вся процедура займає від 20 до 40 хвилин. І, хоча, після лабіопластики можливо відчуття дискомфорту, так як порушується чутлива область, процес загоєння досить швидкий, а реабілітація займає до трьох тижнів.

Ризики лабіопластики

    До потенційних ускладнень, пов'язаних з лабіопластикою можна віднести ризики більшості хірургічних процедур, включаючи кровотечу, гематому і інфекцію. Найбільш поширеним ускладненням є надмірна резекція. Деякі жінки прагнуть до зайвого видалення тканин, що може привести до хронічної сухості, рубцювання і болю під час статевого акту.

    Багаторічний досвід фахівців медичного центру «Омега-Київ», використання високоякісного оснащення провідних світових виробників, передові технології, індивідуальний підхід до кожного пацієнта роблять виникнення вищеперелічених ризиків мінімальними.

Післяопераційний період. рекомендації:

 • Після операції 2 доби пацієнтка перебуває в стаціонарі для спостереження і знеболення. Відпочинок важливий для оптимізації кровообігу оперованої області.
 • Необхідно протягом 2 тижнів уникати прийому ванн і плавання (замінити душем), фізичних навантажень, лазерної та фотоепіляції.
 • Протягом 6 - 8 тижнів уникати статевих актів, аби максимально зменшити можливість появи рубців і інфікування.
 • Щоб уникнути запорів, які можуть викликати біль в оперованій області, рекомендується дотримуватися дієти з великою кількістю фруктів і свіжих овочів, а також вживати більше води.

Результати Лабіопластика

    Після лабіопластики відновлюється естетична привабливість статевих органів жінки, зникають больові і дискомфортні симптоми, що заважають повноцінній життєдіяльності. Згідно з численними дослідженнями більшість пацієнток, які відчували фізичний або психологічний дискомфорт, зазвичай відчувають полегшення після операції.

Лабораторні обстеження, необхідні перед операцією:

 • Загальний аналіз крові
 • Група крові + резус фактор
 • RW (Реакція Вассермана)
 • ВІЛ
 • Аналіз крові на глюкозу
 • Цитоморфологічний мазок
 • Фемофлор. скрін
Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Пластика статевих губ (лабіопластика)

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповніть поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00