Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Мікросклеротерапія

 


    Дрібні ангіоектазіі, звані інакше судинними зірочками, є в основному, косметичним дефектом, що говорить про початкові ознаки венозної недостатності. Для боротьби з ними в медичному центрі «Омега-Київ» використовується ефективний сучасний метод - мікросклеротерапія. Суть процедури полягає у введенні в дрібні розширені судини спеціальних препаратів з склерозуючую дією. Таким чином, пошкоджені судини закриваються і зовнішні прояви даного дефекту зникають.

Мікросклеротерапія, фото

Проведення мікросклеротерапії в медичному центрі «Омега-Київ»:
    Сама назва процедури - «мікросклеротерапія» говорить про те, що робота лікаря буде копіткою і вимагає достатнього досвіду. Хірург-флеболог застосовує дуже тонкі інструменти - катетери та голки, товщина яких менше діаметра оперованих судин. Для отримання більш точних даних про хід втручання лікар може застосовувати спеціальну оптику. За допомогою голок і катетерів в пошкоджені судини вводиться речовина-склерозант, яка склеює вени, закриваючи їх.

    Після того як склерозант введений, поверхня притискається серветками з марлі, а потім ретельно оглядається на предмет того, наскільки добре речовина проникла в судини. При необхідності, проводяться повторні уколи. Зазвичай безпосередньо після введення препарату зірочки пропадають, проте потім виникає реакція шкіри. Вона полягає в появі набряків, кропив'янки, почервоніння, а потім синців в місцях введення препарату. З плином часу сліди втручання зникають разом з ангіоектазіямі.

    Після закінчення процедури пацієнту надягають компресійні панчохи, термін носіння яких залежить від ступеня складності втручання і становить від одного до декількох днів. Носіння компресійного трикотажу - обов'язкова умова успішної боротьби з ангіоектазіямі. Якщо пацієнт хоче позбутися від великої кількості дрібних зірочок, процедура проводиться в кілька етапів, інтервал між маніпуляціями може скласти 3-7 днів.

    Після операції необхідно спостерігатися у лікаря, перший післяопераційний прийом наші фахівці проводять через 10-14 днів, в залежності від стану пацієнта. Якщо є необхідність, може виконуватися додаткова мікросклеротерапія.

Переваги микросклеротерапии:

  •     безболісність;
  •     безпека;
  •     низька інвазивність;
  •     короткий реабілітаційний період;
  •     хороший косметичний ефект.

    Хірурги-флебологи медичного центру «Омега-Київ» рекомендують проводити процедуру мікросклеротерапії восени або взимку. У ці періоди обов'язкове носіння компресійного трикотажу не викликає проблем. В цілому, можна робити процедуру і в інші пори року, однак повний ефект проявляє себе через 4-6 тижнів після операції.

    Записатися на консультацію до хірурга-флеболога і пройти мікросклеротерапію Ви можете, зателефонувавши за номером: / 044 / 333-4-333 або заповнивши форму запису на прийом на сайті.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Мікросклеротерапія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00