вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного

Мікросклеротерапія

 


    Дрібні ангіоектазіі, звані інакше судинними зірочками, є в основному, косметичним дефектом, що говорить про початкові ознаки венозної недостатності. Для боротьби з ними в медичному центрі «Омега-Київ» використовується ефективний сучасний метод - мікросклеротерапія. Суть процедури полягає у введенні в дрібні розширені судини спеціальних препаратів з склерозуючую дією. Таким чином, пошкоджені судини закриваються і зовнішні прояви даного дефекту зникають.

Проведення мікросклеротерапії в медичному центрі «Омега-Київ»:
    Сама назва процедури - «мікросклеротерапія» говорить про те, що робота лікаря буде копіткою і вимагає достатнього досвіду. Хірург-флеболог застосовує дуже тонкі інструменти - катетери та голки, товщина яких менше діаметра оперованих судин. Для отримання більш точних даних про хід втручання лікар може застосовувати спеціальну оптику. За допомогою голок і катетерів в пошкоджені судини вводиться речовина-склерозант, яка склеює вени, закриваючи їх.

    Після того як склерозант введений, поверхня притискається серветками з марлі, а потім ретельно оглядається на предмет того, наскільки добре речовина проникла в судини. При необхідності, проводяться повторні уколи. Зазвичай безпосередньо після введення препарату зірочки пропадають, проте потім виникає реакція шкіри. Вона полягає в появі набряків, кропив'янки, почервоніння, а потім синців в місцях введення препарату. З плином часу сліди втручання зникають разом з ангіоектазіямі.

    Після закінчення процедури пацієнту надягають компресійні панчохи, термін носіння яких залежить від ступеня складності втручання і становить від одного до декількох днів. Носіння компресійного трикотажу - обов'язкова умова успішної боротьби з ангіоектазіямі. Якщо пацієнт хоче позбутися від великої кількості дрібних зірочок, процедура проводиться в кілька етапів, інтервал між маніпуляціями може скласти 3-7 днів.

    Після операції необхідно спостерігатися у лікаря, перший післяопераційний прийом наші фахівці проводять через 10-14 днів, в залежності від стану пацієнта. Якщо є необхідність, може виконуватися додаткова мікросклеротерапія.

Переваги микросклеротерапии:

  •     безболісність;
  •     безпека;
  •     низька інвазивність;
  •     короткий реабілітаційний період;
  •     хороший косметичний ефект.

    Хірурги-флебологи медичного центру «Омега-Київ» рекомендують проводити процедуру мікросклеротерапії восени або взимку. У ці періоди обов'язкове носіння компресійного трикотажу не викликає проблем. В цілому, можна робити процедуру і в інші пори року, однак повний ефект проявляє себе через 4-6 тижнів після операції.

    Записатися на консультацію до хірурга-флеболога і пройти мікросклеротерапію Ви можете, зателефонувавши за номером: / 044 / 333-4-333 або заповнивши форму запису на прийом на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00