Фото –
 
 
вул. Володимирська 81-а
Фото – Варикозна хвороба / 044 / 287 33 17, 287 37 41
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
Фото – Варикозна хвороба / 044 / 333 4 333
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
Фото – Варикозна хвороба / 044 / 548 60 90
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика
Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Варикозна хвороба

 


Фото – Варикозна хвороба

    Варикозна хвороба - це захворювання, яке проявляється розширенням вен внаслідок руйнування клапанного апарату і зниженням еластичності вен.

    Варикозна хвороба це спадкове захворювання, яке передається з покоління в покоління. Але не у кожної людини з генетичною схильністю проявляються симптоми. Схильність переростає в захворювання лише під впливами чинників ризику, а саме:

 1. Зайва вага
 2. Тривале перебування в положенні стоячи або сидячи без руху
 3. Відсутність заходів профілактики під час вагітності
 4. Гормональні порушення

    Лікування варикозу в Києві проводиться в медичному центрі «Омега-Київ». Тут працюють висококваліфіковані лікарі-флебологи, які мають успішний багаторічний досвід в лікуванні пацієнтів, які страждають захворюваннями вен.
          

Фото – Варикозна хвороба
           Ендовенозна лазерна
          коагуляція в "Омега-Київ"

    Часто фактори ризику, що викликають прояви варикозної хвороби, тісно пов'язані зі способом життя, який веде пацієнт довгий час.

    • Тривале перебування стоячи обумовлено роботою (вчителі, лікарі, перукарі).
    • Люди які регулярно підіймають тяжкості (спортсмени, вантажники)
    • Жінки, які регулярно носять взуття на високих підборах.
    • Люди які віддають перевагу малорухливому способу життя.
    • Відсутність профілактики при прояві перших симптомів захворювань вен на ногах.

    Варикозна хвороба розвивається повільно і поступово - роками. Першими помітними симптомами є судинні сіточки, які несуть за собою лише косметичний дефект, але вже на цьому етапі пацієнт повинен звернутися за консультацією до хірурга - флеболога або судинного хірурга, щоб уникнути прогресування захворювання. Якщо цей момент упущено, і пацієнт не надає значення симптомам, які виникають, то варикоз стрімко прогресує далі. На наступних стадіях розвитку захворювання призводить до появи великих розширених вен, набряку ніг. Чим більше запущена хвороба, тим більше ризик розвитку кровотечі, тромбозу і трофічних виразок.

Діагностика захворювання:

    Виявлення захворювання залежить в першу чергу від самих пацієнтів. При звичайному огляді тіла можна виявити перші ознаки, а саме судинні сіточки або вже більш виражені прояви - великі розширені вени.

    Наступним і основним етапом діагностики є ультразвуковий метод дослідження (УЗД). ВАЖЛИВО, щоб УЗД проводив саме той хірург, який буде проводити подальше лікування пацієнта! За допомогою цього простого, але дуже ефективного  методу лікар отримує всю необхідну інформацію про стан, стадії розвитку і особливості перебігу захворювання у кожного конкретного пацієнта. Метод ультразвукової діагностики дозволить вибрати оптимально ефективну тактику лікування захворювань судин ніг.

    Лікування варикозу в Києві в клініці Омега-Київ проходить за технологією, що запозичені в провідних флебологічних клініках Європи. Використовуючи принципи максимальної безпеки для пацієнта. Методики які дають найменший ризик ускладнень на сьогоднішній день в світі, але при цьому дуже високу ефективність лікування, що перевищує відкриті хірургічні методи навіть в руках досвідчених хірургів. Всі втручання проводяться без використання скальпелів і розрізів, що призводить до високого косметичного результату.

Важливі моменти лікування, які необхідно знати пацієнтам:

 1. Тривалість процедури лазерного лікування становить до 50-60-ти хвилин, після чого пацієнт самостійно покидає наш центр, і відправляється на прогулянку, без необхідності прибувати в стаціонар. Необхідність лікарняного відсутня.
 2. Використовується туменісцентна (місцева) анестезія, що дозволяє отримати високий результат процедури з відсутністю ускладнень, які несе за собою наркоз або спінальна анестезія.
 3. Необхідність носіння компресійних панчох необов'язкова
 4. Лазерна процедура проходить під постійним ультразвуковим контролем, який виконує хірург особисто, що дозволяє отримати оптимальні результати лікування.
 5. Відсутність розрізів дає не тільки хороший косметичний ефект, але і знижує ризик ймовірності розвитку тромбозу в 9-10 разів.

    У медичному центрі Омега-Київ ви отримуєте оптимальні результати, і лікування варикозу пройде ефективно та швидко при максимальній турботі про здоров'я наших пацієнтів.

Додати коментар

Коментарі


9.81 з 10 , на основі 30 голосів
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом