×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Видалення апендициту

 


    Існує ряд захворювань, при яких потрібне негайне оперативне втручання, до таких належить і видалення апендициту. Втрата часу при даній патології небезпечна смертельним результатом для людини. Тому звернення до висококваліфікованих фахівців нашої клініки дозволить отримати необхідну професійну допомогу і швидке одужання. Операція з видалення апендициту пройде на високому рівні, адже в нашому центрі, застосовується сучасне обладнання, що використовується в світових центрах.

Переваги, які отримають люди, звертаючись до нас за допомогою:

  •     індивідуальний підхід до хворих;
  •     невелика вартість послуг;
  •     використання лапароскопічного методу;
  •     висока точність проведених при обстеженні аналізів;
  •     комфортні умови перебування хворого в стаціонарі.

   Процедура видалення апендициту проходить в місті Києві за адресою: вул. Максимовича 10. Операція проводиться з використанням точного діагностичного та хірургічного обладнання (ціна на подібне лікування є набагато нижчою, ніж вартість в зарубіжних Мед.центрах). Операція з видалення апендициту проводитися висококваліфікованими хірургами, які постійно підвищують свій професійний рівень. Наші фахівці мають не тільки наукові знання, а й великий досвід практики з найбільш важкими випадками.

   Ціна на лікування в нашій клініці доступна будь-якій людині, а вартість препаратів не завищена. Досвід наших хірургів дозволяє провести видалення апендициту з найменшим ризиком для життя і здоров'я людини, скорочуючи в рази відновний період.

Як працює наша клініка

   Операція з видалення апендициту проходить спільно з декількома фахівцями, що виключає можливість лікарської помилки. А комфортні умови для перебування в палатах пацієнтів сприяють швидкому одужанню. Наша клініка відома по всій Україні, завдяки сучасній діагностичній апаратурі, створеної провідними світовими фірмами, більшість, з якою використовується вперше в країні, і дає високий відсоток виявлення складних захворювань. Хірургічне відділення містить сучасний операційний блок, який обладнаний всім необхідним для проведення операцій будь-якої складності в умовах повної стерильності.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Видалення апендициту

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00