×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Видалення грижі

    Грижа живота це патологія, при якій можна спостерігати випинання нутрощів з черевної порожнини. При пупковій грижі внутрішні органи (великий сальник, кишечник) виходять за межі чревной сітки через отвір, який знаходиться в області пупка.

  Діагностика цього захворювання не складна, відповідно вартість буде невелика. Вона включає в себе огляд пацієнта і, якщо це необхідно - УЗД.

  Найпоширенішими є пахові грижі. При їх усунення використовують 2 типа методик - відкриті і лапароскопічні операції.

  Відкрита операція з видалення пахової грижі може здійснюватися як під місцевою, так і під спинномозковою анестезією.

Існує 2 методики пластики:

  •     власними тканинами;
  •     з використанням сітчастих експлантов.

  Великим плюсом пластики власними тканинами є факт, що в організмі не залишається чужорідного матеріалу.

  При сильному порушенні анатомії зони паху, видалення грижі надійніше проводити із застосуванням синтетичних матеріалів.

  Лапароскопічна операція з видалення пахової грижі проводиться при загальному знеболюванні. Хірург робить 3 проколи довжиною кілька міліметрів. Після введення інструментів в зону оперування, зображення передається через мініатюрну відеокамеру на екран монітора. Закриття грижових воріт відбувається за допомогою сітки.

  У місті Київ надана можливість провести видалення грижі обома способами. Більшість пацієнтів зараз віддають перевагу другому методу. Адже незважаючи та те, що ціна більше, вартість такої маніпуляції повністю виправдовує себе низкою переваг, таких як:

  •     більший косметичний ефект;
  •     менша болючість;
  •     реабілітація проходить швидше.

Послуги нашої клініки

  У нашій клініці операція з видалення пупкової грижі робиться досвідченим фахівцем (вартість діагностики та лікування в Києві невисока). Діагностика проходить шляхом обстеження у хірурга. Необхідно буде пройти рентгенографію шлунка і дванадцятипалої кишки.

  Пупкова грижа може лікуватися консервативними методами. Але в разі, якщо ці способи неефективні, робиться операція з видалення пупкової грижі (ціну уточнюйте у консультанта).

Наш центр надає такі послуги, як:

  •     обтурационная герніопластіка;
  •     лапараскопічної операція.

  В ході лікування першим способом вміст грижового мішка вправляється, а грижові ворота закупорюються спеціальною сіткою. Для подібної операції необхідні чіткі медичні показання і якщо її здійснення неможливе, то проводиться хірургічне втручання другим шляхом. Розцінка на ці два види лікування відрізняється мінімально і необхідно індивідуально визначити, який з них підходить конкретному пацієнтові.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Максим Иванович 22.11.2018, 18:54
Данную клинику мне порекомендовали с положительной стороны и я сюда обратился за помощью по поводу своего заболевания, у меня возник рецидив паховой грыжи и могу сказать что здесь мне помогли и на данный момент все хорошо. Врач Шепетько Алексей Георгиевич очень хороший и опытный, операция была сделана качественно, я доволен остался, цена также вполне устроила. Спасибо вам огромное и могу его рекомендовать остальным. 
Переваги: Качество, отношение
Недоліки: Нет
Відповісти +4
Медицинский центр Омега-Киев 23.11.2018, 11:50
Добрый день, Максим Иванович. Благодарим Вас за высокую оценку работы клиники. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие.
Відповісти -6
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00