Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Малоінвазивна ендоскопічна хірургія


    Малоінвазивна хірургія - це методи проведення стандартних операцій без великих розрізів через невеликі проколи або природні отвори організму з використанням мікрохірургічних інструментів.

    Ендоскопія (від грець.ἔνδον-всередині і skopéō- дивлюся) - це спосіб огляду деяких внутрішніх органів за допомогою спеціальної оптичної системи - ендоскопа. Він являє собою тонку довгу трубку з системою лінзою і освітленням. При ендоскопії ендоскопи вводяться в порожнини через природні шляхи, наприклад, в шлунок - через рот і стравохід, в бронхи і легені - через гортань, в сечовий міхур - через сечовипускальний канал, а також шляхом проколів або операційних доступів: лапароскопія, гістероскопія та ін.

    Лапароскопія на сьогодні набула широкого застосування в гінекології та хірургії. Термін лапароскопія походить від 2-х грецьких слів: λαπάρα-пах, живіт + σκοπέω-дивлюся. Дана методика заснована на проведенні операцій на органах черевної порожнини і малого тазу без розрізу черевної стінки через кілька проколів на животі. Через основний прокол вводиться ендоскоп (лапароскоп), через додаткові проколи вводиться інструментарій, для проведення різних маніпуляцій під час операції (мал. 1).

laparoskop
Мал. 1. Схема лапароскопічної операції в гінекології.

      Такий малоінвазивний спосіб оперативного лікування є найбільш прогресивним серед інших за рахунок малої травматичності тканин, косметичного ефекту (відсутність спотворюючих шрамів на передній черевній стінці після операції), хороших післяопераційних результатів.

    Гістероскопія (ін. Грец. Μήτρα-матка + ін. Грец. Σκοπέω-дивлюся) - сучасний метод діагностики і лікування в гінекології, при якому через канал шийки матки в порожнину матки вводиться оптична система (гістероскоп), що дозволяє візуалізувати цервікальний канал і порожнину матки , виявляти й усувати внутрішньоматкову патологію, виймати сторонні предмети, брати біопсію тканин, видаляти поліпи ендометрію (мал.2)

 gisteroskop
Мал. 2 Схема гистероскопии

Переваги малоінвазивних операцій

  •     мінімальний збиток для організму без зменшення ефективності хірургічного втручання, завдяки застосуванню ультратонкого інструментарію і ендоскопічної апаратури;
  •     короткий відновлювальний період після операції;
  •     добра переносимість пацієнтами, через відсутність вираженого больового синдрому
  •     досягнення гарного лікувального і косметичного результату за рахунок скорочення тривалості операції і зменшення операційної травми.

    Малоінвазивна ендоскопічна хірургія - це чудова сучасна альтернатива порожнинним класичним методикам.

Час перебування в стаціонарі

   У зв'язку з невеликою травматичністю значно скорочений період повного відновлення після операції. Виписка пацієнтів після діагностичної операції проводиться на наступний день після операції (операція одного дня). Після неускладненої операції на придатках матки пацієнти виписуються на 2 добу. Після виконання великих гінекологічних операцій виписка відбувається на 3-4 добу. Повернення до нормального режиму фізичної роботи, праці можливе через 1-3 тижні.

    Малоінвазивна хірургія є актуальною альтернативою відкритим хірургічним втручанням. У медичному центрі «Омега Київ» представлені різні методи ендоскопічної хірургії, реалізовані командою досвідчених лікарів-хірургів на сучасному апаратному обладнанні клініки.

Переваги медичного центру "Омега - Київ"

   Методи, які використовуються нашими фахівцями для лікування гінекологічних, урологічних та хірургічних захворювань, самі нешкідливі та ефективні. В даний час їх активно використовують у всьому сучасному світі. Всі діагностичні та лікувальні процедури здійснюються безболісно. Високий комфорт в процесі лікування забезпечує не тільки індивідуальний підхід до лікування, але і висококваліфікований догляд в післяопераційний період.

    Економічна ефективність - незаперечне достоїнство ендоскопічних операцій. Природно, вартість втручання, в порівнянні з традиційною методикою, є більш високою. Однак лікування виявляється менш витратним за рахунок зменшення тривалості перебування в клініці, економії медикаментів, а також скорочення термінів реабілітації пацієнта. З цієї та інших перерахованих вище причин ендоскопічна хірургія є найкращим оперативним способом лікування. Перед проведенням операції фахівці проводять ретельну діагностику, а також забір необхідних аналізів.

    У київському медичному центрі "Омега Київ" проводять ендоскопічні операції на високому рівні. Будь-які маніпуляції проводяться висококваліфікованими фахівцями. У розпорядженні хірургів є високотехнологічне медичне обладнання, яке застосовується в країнах Європи. Після операції фахівці не тільки контролюють результати втручання, а й призначають пацієнтові курс реабілітації. Залежно від особливостей конкретної ситуації, операційне втручання може проходити в стаціонарі або в амбулаторних умовах.

    У відділенні застосовуються максимально ефективні і безпечні методи анестезії. Так само важливим елементом безпеки оперативних втручань, що проводяться в відділенні, є дотримання високих стандартів стерилізації та обробки інструментарію.

    Особливістю нашого відділення є поєднання високого професіоналізму з затишком і комфортом. Під час післяопераційного періоду пацієнти розміщуються в одномісних і двомісних палатах, перебуваючи під цілодобовим наглядом медичного персоналу.

    Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і можливість створення комфортних умов перебування в стаціонарі дозволяють досягти максимального ефекту від проведеного лікування.

    Детально дізнатися про метод оперативного лікування, його вартість і записатися на прийом ви можете за телефонами Call-центру (044) 333-4-333

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Малоінвазивна ендоскопічна хірургія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00