×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Оперативна гінекологія

 


Оперативна гінекологія – один із провідних напрямків хірургічної допомоги, що надається в медичному центрі «Омега-Київ». Основна увага приділяється малоінвазивним та органозбережним операціям із застосуванням сучасних методів діагностики та лікування. Всі операції проводяться згідно загальновизнаним світовим стандартам лікування.

Наші фахівці – лікарі з багаторічним досвідом в області оперативної гінекології.
Сучасне оснащення відділення оперативних втручань дозволяє проводити всі відомі і найбільш поширені види діагностичних та лікувальних оперативних втручань в гінекології. Госпіталізація у відділення проводиться в плановому порядку, так і по екстреними показанням.
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і можливість створення комфортних умов перебування у стаціонарі дозволяють досягти максимального ефекту від проведеного лікування.

У медичному центрі "Омега-Київ" виконується широкий спектр операцій в гінекології. Можна виділити наступні основні захворювання і стани, при яких проводиться оперативне лікування:

 • Безпліддя
 • Синдром полікістозних яєчників
 • Кісти і пухлини придатків матки (серозна, дермоїдна кіста, паратубарная/параовариальная кіста, фіброма яєчника і маткової труби)
 • Ендометріоз (при вираженому больовому синдромі, ендометріоїдних кістах яєчників, ендометріозі тіла матки)
 • Лейоміома матки
 • Патологічні процеси порожнини матки (гіперплазія ендометрія, поліпи)
 • Аномалії (вади розвитку жіночих статевих органів (перегородки в порожнині матки і піхві)
 • Опущення статевих органів, нетримання сечі

При необхідності термінового оперативного лікування в медичному центрі "Омега-Київ" виконується ургентна лапароскопія. Дані втручання найчастіше проводяться у випадку ризику або при наявності внутрішньочеревної кровотечі:

 • Позаматкова вагітність
 • Апоплексия яєчника

У медичному центрі «Омега-Київ» виконуються наступні основні види оперативної допомоги:

 1. Лапароскопія
  • Перевірка і відновлення прохідності маткових труб
  • Операції при кістах і пухлинах придатків матки
  • Видалення міоматозних вузлів матки
  • Видалення матки
 2. Гістероскопія
  • Діагностика
  • Видалення поліпів, міоматозних вузлів
  • Розсічення перегородки, синехій
 3. Вагінальні операції
  • Пластика стінок піхви при опущенні
  • Вагінальні екстирпації
 4. Лапаротомні операції
  • Консервативна міомектомія
  • Екстирпація матки

Докладно дізнатися про метод оперативного лікування, його вартість і записатися на прийом ви можете за телефонами Call-центру (044)333-4-333

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Жанна 15.09.2019, 17:36
Прооперована Станіславом Олександровичем Стрижаковим. З мого великого досвіду пацієнта,не так часто зустрінеш лікаря такого рівня,і який має всі найкращі якості в цій професії. Це і володіння сучасними методами в оперативній гінекології, великий досвід,індивідуальний підхід. Станіслав Олександрович дійсно вникає в проблему пацієнта,спокійно і детально все пояснить. І я дуже здивувалась,що настільки добре може почувати себе щойно прооперована людина. Також вдячна анастезіологу Олександру Олександровичу-наче просто заснула і проснулась,зовсім нічого не відчувала під час операції, після наркозу ніяких побічних та гарне самопочуття. Дівчатка-медсестри, доброзичливі й активні. Це також важливо для нас,пацієнтів. Хірургічне відділення комфортне,операційна,все ідеально.
Відповісти 0
Оксана 05.07.2019, 19:33
Хочу подякувати чудовій команді на чолі зі Стрижаковим С.О. 26 червня мене прооперували, і я навіть не очікувала, що процедура пройде настільки вдало. Високий професіоналізм лікарів, уважне ставлення медсестер, комфортні умови перебування - це дійсно рівень! Звісно, краще взагалі не хворіти, але якщо виникне потреба, я знову звернусь сюди.
Переваги: Кваліфікований персонал, сучасне обладнання
Недоліки: Суттєвих недоліків не побачила
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 06.07.2019, 14:26
Доброго дня, Оксано. Дякуємо Вам за відгук і за те, що вибрали наш медичний центр. Маємо надію і надалі виправдовувати Ваші сподівання! Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Відповісти 0
Аліна 09.01.2019, 21:03
У грудні мені провели операцію- лапароскопію. Все пройшло на найвищому рівні : талановиті лікарі, супер медичний персонал, всі ввічливі, люб'язні, доброзичливі, шикарні умови перебування. Особливе "дякую" хочу висловити найкращому хірургу-гінекологу- Стрижакову С.О., побільше б таких лікарів!!! Низький ВАМ уклін. Поясню чому, в іншій клініці на узі мені сказали, що в мене кілька великих міомних вузлів, що деформують матку, тому мені потрібно її видаляти, в мене була паніка, адже я ще не народжувала. Оговтавшись від шоку, я вирішила звернутися в клініку ОМЕГА - Київ, і чесно вам скажу -ні разу не пошкодувала. Срижаков С.О, провівши повторне узі, заспокоїв, сказав, що видалити можна лише вузли, а матку залишити, детально пояснив хід операції, тому я не вагаючись довірилась такому талановитому гінекологу, який дав мені надію стати мамою. ДЯКУЮ !!!
Усім хто ще вагається - рекомендую!
Переваги: Талант, спеціаліст найвищого рівня, досконалість, ввічливість, доброзичливість, супер обслуговування
Недоліки: не має
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 10.01.2019, 10:47
Доброго дня, Аліно. Дякуємо Вам за Ваш відгук. Ми завжди намагаємось підвищувати якість обслуговування і пацієнт для нас на першому місці.
Відповісти +1
Оля 20.12.2018, 18:04
Шановні дівчата і жінки, які ще не народжували, і у яких великі леоміоми матки. Якщо Вас вже налякали, що Ви не народжуватимете, що Вам треба ще 2 операції чи 1 і тільки черевна і тільки “після свят”, дозвольте порекомендувати завідувача відділенням Стрижакова С.О. У мене була велика леоміома матки, більше 14 см і вже 1 щадна операція, коли вона була 7 см. Ніхто не брався мені робити щадної операції. Лікар Стрижаков C.O. її провів, знайшов інші маленькі міоми і також їх видалив за одну операцію.
Що в нашому випадку важливо, коли лікар питав про планування вагітності, то уточнював, що це спроба вагітніти, а не бажання дітей взагалі, що є принципово важливим. Бо минулої щадної операції, могло статись різночитання, коли лікар чекала, що я вагітнітиму зараз, а я - поки міома зійде.
Я довірила оперуватись щадно і тут, тому що після цього лікаря у мене не було психологічної травми. Що також важливо в нашому випадку, зі Станіславом Олександровичем Ви йтимете одним шляхом, бо він уточнює критичні речі для щадних операцій. І приємно, що його очі не висловлюють якогось жаху, і голос не стрибає. У Вас немає відторгнення лікаря, як особистості.
Тому я не просто рекомендую, а наполегливо рекомендую чутливим дамам з серйозними випадками відразу йти до цього лікаря і не травмуватись. Принаймні, після нього те, що Вам скажуть інші лікарі, не здаватиметься таким жахливим, і не буде неправдою. Станіслава Олександровича я можу охарактеризувати тільки 2 словами – Дієвий і Щадний.
Дякую клініці Омега Київ і вітаю з прийдешніми святами!
Відповісти +2
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00