×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Оперативна гінекологія

 


Оперативна гінекологія – один із провідних напрямків хірургічної допомоги, що надається в медичному центрі «Омега-Київ». Основна увага приділяється малоінвазивним та органозбережним операціям із застосуванням сучасних методів діагностики та лікування. Всі операції проводяться згідно загальновизнаним світовим стандартам лікування.

Наші фахівці – лікарі з багаторічним досвідом в області оперативної гінекології.
Сучасне оснащення відділення оперативних втручань дозволяє проводити всі відомі і найбільш поширені види діагностичних та лікувальних оперативних втручань в гінекології. Госпіталізація у відділення проводиться в плановому порядку, так і по екстреними показанням.
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і можливість створення комфортних умов перебування у стаціонарі дозволяють досягти максимального ефекту від проведеного лікування.

У медичному центрі "Омега-Київ" виконується широкий спектр операцій в гінекології. Можна виділити наступні основні захворювання і стани, при яких проводиться оперативне лікування:

 • Безпліддя
 • Синдром полікістозних яєчників
 • Кісти і пухлини придатків матки (серозна, дермоїдна кіста, паратубарная/параовариальная кіста, фіброма яєчника і маткової труби)
 • Ендометріоз (при вираженому больовому синдромі, ендометріоїдних кістах яєчників, ендометріозі тіла матки)
 • Лейоміома матки
 • Патологічні процеси порожнини матки (гіперплазія ендометрія, поліпи)
 • Аномалії (вади розвитку жіночих статевих органів (перегородки в порожнині матки і піхві)
 • Опущення статевих органів, нетримання сечі

При необхідності термінового оперативного лікування в медичному центрі "Омега-Київ" виконується ургентна лапароскопія. Дані втручання найчастіше проводяться у випадку ризику або при наявності внутрішньочеревної кровотечі:

 • Позаматкова вагітність
 • Апоплексия яєчника

У медичному центрі «Омега-Київ» виконуються наступні основні види оперативної допомоги:

 1. Лапароскопія
  • Перевірка і відновлення прохідності маткових труб
  • Операції при кістах і пухлинах придатків матки
  • Видалення міоматозних вузлів матки
  • Видалення матки
 2. Гістероскопія
  • Діагностика
  • Видалення поліпів, міоматозних вузлів
  • Розсічення перегородки, синехій
 3. Вагінальні операції
  • Пластика стінок піхви при опущенні
  • Вагінальні екстирпації
 4. Лапаротомні операції
  • Консервативна міомектомія
  • Екстирпація матки

Докладно дізнатися про метод оперативного лікування, його вартість і записатися на прийом ви можете за телефонами Call-центру (044)333-4-333

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Людмила Доценко 12.02.2020, 08:09
Хочу выразить ОГРОМНУЮ благодарность врачу Стрижакову Станиславу Александровичу! Я и моя семья будем вечно Вам благодарны! Вы специалист высшего уровня, я и подумать не могла, что такая длительная операция будет вспоминаться как сон, и вовсе не кошмарный! Вы подарили нам с мужем еще одну надежду иметь ребеночка!
В моей длительной истории лечения, я впервые встретила специалиста с таким подходом к пациентам- спокойный и ровный тон в голосе успокаивает и настраивает на то, что все будет хорошо! А так же,благодарю, что при большой загруженности, всегда находили время для моих множественных вопросов и консультировали по телефону. Моя лапароскопия была сложной, но Станислав Александрович сделал все в лучшем виде, и теперь спустя две недели, я чувствую себя совсем другим человеком, жалея, что не решилась на это раньше!
Клиника современная, подобран лучший персонал, который заботится о каждом пациенте, все предоперационные анализы можно сдать прямо на месте! Если Вы цените комфорт и соотношение "цена-качество" - Вам сюда!
Переваги: Профессионализм, высокий уровень квалификации персонала, отношение к пациентам
Недоліки: нету
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 12.02.2020, 12:06
Добрый день, Людмила Доценко. Большое спасибо вам за отзыв. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие. Будем рады помочь Вам вновь!
Відповісти 0
Ольга 28.01.2020, 12:53
Большое спасибо врачам вашей клиники за успешно проведённую лапараскопию и гистероскопию (Стрижаков оперировал, Смирнова - анестезия). А также за лёгкий и комфортный послеоперационный период и быстрое восстановление. Персонал отделения просто молодцы - очень внимательны и тактичны. Отдельный низкий поклон Стрижакову С. А., повезло к нему попасть и это реально удача.
Будущим пациентам хочу сказать - перед операцией бывает страшно, но вот именно здесь можно не бояться - врачи знают своё дело.
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 28.01.2020, 12:59
Добрый день, Ольга! Благодарим Вас за отзыв и за то, что выбрали наш медицинский центр. Мы рады, что вам понравилось качество обслуживания и уровень компетентности наших врачей. Надеемся и в дальнейшем оправдывать ваше доверие!
Відповісти 0
Жанна 15.09.2019, 17:36
Прооперована Станіславом Олександровичем Стрижаковим. З мого великого досвіду пацієнта,не так часто зустрінеш лікаря такого рівня,і який має всі найкращі якості в цій професії. Це і володіння сучасними методами в оперативній гінекології, великий досвід,індивідуальний підхід. Станіслав Олександрович дійсно вникає в проблему пацієнта,спокійно і детально все пояснить. І я дуже здивувалась,що настільки добре може почувати себе щойно прооперована людина. Також вдячна анастезіологу Олександру Олександровичу-наче просто заснула і проснулась,зовсім нічого не відчувала під час операції, після наркозу ніяких побічних та гарне самопочуття. Дівчатка-медсестри, доброзичливі й активні. Це також важливо для нас,пацієнтів. Хірургічне відділення комфортне,операційна,все ідеально.
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 16.09.2019, 13:06
Доброго дня, Жанно! Щиро вдячні вам за відгук та за те, що обрали наш медичний центр. Ми радіємо, що проведене оперативне лікування принесло позитивний результат. Будьте здорові!
Відповісти -1
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00