Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ендометріоз


 

Серед ряду медичних термінів часто зустрічається поняття ендометріоз. Під цим словом розуміють захворювання, в результаті якого клітинні тканини ендометрію, що вистилають поверхні всередині матки, починають формуватися зовні. Це досить часто зустрічається у жінок різних вікових груп, при цьому патологія не відноситься до ракових пухлин і не є злоякісною. Основними симптомами даної хвороби є болі в матці і безпліддя.

  Згідно за статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, близько 7-10% усіх жінок хворіють на це захворювання, а у половини безплідних дівчат воно є основною причиною неможливості зачаття.

  Сучасні методи лікування умовно можна розділити на медикаментозні варіанти лікування і проведення оперативного втручання. Причому в ряді випадків відбувається їх поєднання. Варто відзначити, що ціна на подібні операції, в тому числі і на видалення поліпу матки невисока, адже наука просунулася далеко вперед.

Діагностика

  Основними симптомами вважаються гострий біль в тазовій області, під час статевих контактів, при менструальних виділеннях, безплідність. Варто відзначити, що досить часто хвороба протікає без симптомів і жінки не підозрюють про її наявність.

  Жінки в репродуктивному віці частіше за інших страждають на цю недугу. Досить часто цю хворобу діагностують після обстеження на причини безпліддя. Основним способом виявлення недуги є транс-вагінальне ультразвукове обстеження, в ході якого виявляється ендометріальна кіста яєчника, ендометріози.

  У нашій клініці в Києві проводиться видалення поліпу ендометрію за новітніми методиками.

  Остаточний діагноз можна поставити тільки після оперативного втручання і гістологічного обстеженнями вогнища. У випадках, коли гістологічне обстеження не проводиться, достатньо висока ймовірність помилки і постановки помилкового діагнозу, який може становити близько 60%. Найчастіше помилка має місце у жінок, хворих на ендометріоз легкої форми. Поставити діагноз і визначити ступінь захворювання можна за допомогою діагностичної лапароскопії. При постановці діагнозу використовуються таблиці, рекомендовані Американським товариством репродуктивної медицини. Відповідно до їхніх відомостей і на підставі лапароскопічних обстежень можна максимально точно класифікувати ступінь захворювання. Відповідно до даної таблиці можна виділити наступні ступені захворювання:

  •     Мінімальний ендометріоз - стадія I.
  •     Легка форма - II стадія.
  •     Помірна - стадія III.
  •     Важка - стадія IV.

  Поява новоутворень, які походять від вогнища ендометріозу, умовно діляться на яєчникові та позаяєчникові. Причому перші типи пухлин найпоширеніші і зустрічаються у ¾ всіх хворих жінок. Пухлина в цьому випадку не буде виступати за яєчник. Далі йдуть ректовагінальні локалізації пухлин. Після них йдуть утворення в матці, маткових трубах, кишківнику (пряма кишка) та в сечовому міхурі. Можливо буде рекомендовано видалення поліпа ендометрію в матці (ціну уточнюйте при консультації).

  Найбільш ймовірною є виникнення ряду супутніх хвороб, серед яких маткова міома. Також частим є збіг ендометріозу з аденоміозом на ряді органів сечостатевої системи жінки. Дані супутні хвороби спостерігаються в середньому у 30% пацієнток. Можливе виникнення відхилень ендометрію (нарости поліпів в порожнинах матки і т.д.). Наведені захворювання також виявляються приблизно у 30-35% пацієнток. Наша клініка в Києві проводить видалення поліпів матки лапароскопічним методом.

Ендометріоз, фото

У процесі досліджень вченими була виявлена ​​залежність частоти початку гіперпластичного процесу яєчника і виникнення вогнищ в маткових стінках. Тому рекомендується до початку прийому гормональних препаратів, виконати діагностичні обстеження, зокрема виконується лапароскопія, біопсія і в разі виявлення гіперплазії або злоякісних пухлин, лікар проводить корекцію лікування. Можливо буде потрібно видалення поліпу ендометрію (ціна на послугу не висока).

Чому виникає хвороба

  На жаль, сучасна медицина поки не може відповісти на дане питання, однак згідно  останніх досліджень було висунуто кілька варіантів причин виникнення захворювання:

  1. По першому припущенню - виникнення вогнищ ендометріозу - результат ретроградного відтоку менструальних тканин, целомічних метаплазій, а також переміщення фрагмента даної тканини по лімфатичних каналах у жінок, які мають імунологічні або генетичні схильності.
  2. Згідно з іншою теорією - етіологія містить безліч факторів, включаючи погану екологію та інші негативні впливи на організм.

Чому слід звертатися до клініки?

  Основним і найефективнішим способом лікування є оперативне втручання. Проводиться видалення поліпа матки і видалення поліпа ендометрію. Інші варіанти не призводять до усунення причин, а тільки знижують симптоматику (лікування гормонами і т.д.).

  Медичний центр «Омега-Київ» виконує видалення поліпу ендометрію в матці сучасними технічними засобами, причому вартість операції «помірна» для різних верств населення.

  Після того, як основна причина ендометріозу була усунута призначається лікування для боротьби з його наслідками. Ціна такого лікування має широкий діапазон, оскільки немає прив'язки до жодного конкретного препарату.

  Щоб дізнатися вартість та отримати детальну інформацію про хворобу дзвоніть до контакт-центру (044) 333 4 333; або 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного).

 

 

 

 

 

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Ендометріоз

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00