×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Оперативна ортопедія і травматологія в медичному центрі «Омега-Київ»


    У клініці "Омега-Київ" проводять операції на опорно-руховому апараті. Кваліфіковані фахівці, завдяки сучасному обладнанню, проводять оперативне лікування деформуючого артрозу, блокування і нестабільності суглобів, переломів зі зміщенням, які неможливо вправити. Також проводять ефективне лікування переломів, що не зрослися (псевдоартрозу), звичних вивихів, асептичного некрозу та інших захворювань, які потребують оперативного втручання.

У медичному центрі «Омега-Київ» виконують наступні види оперативних втручань:

    Не всі види патології вдається вилікувати консервативними методами. Наприклад, при непоправних переломах кісток хірург-травматолог виконує відкриту репозицію і остеосинтез. Остеосинтезом називається операція по фіксації уламків кісток за допомогою імплантатів. Також часто застосовується артроскопія, малоінвазивна хірургічна операція, яка проводиться з метою діагностування та/або відновлення пошкоджень всередині суглобу. Виконується із застосуванням артроскопа - підвид ендоскопа, який вводиться в суглоб через розріз діаметром 5 мм. Зв'язки, що не зрослися внаслідок іммобілізації, можна відновити за допомогою пластики, використовуючи трансплантацію тканин (пластика зв'язок і сухожиль). Якщо рухова і опорна функції суглобу повністю втрачено, лікарі клініки використовують ендопротезування, заміну суглобів на штучні.

     Пам'ятайте, що лікування неправильно зрощених переломів, блокування суглобів, пошкодження сухожиль важливо проводити за принципом «чим раніше, тим краще», поки не виникли зміни у зв'язкового-капсульному апараті кінцівки. Якщо, наприклад, свіжий вивих плеча можна вправити без операції, то через кілька днів пацієнт потребує при вправлянні загальний наркоз, а через 3 тижні - оперативне втручання. Оперативне лікування можна проводити в амбулаторному або стаціонарному режимі, це залежить від ступеня інвазії, виду знеболювання і локалізації патології. Невеликі операції можна робити амбулаторно (без госпіталізації) з подальшим спостереженням і перев'язки під час візитів пацієнта.

Сучасні методи та обладнання

    Запорукою успішності оперативного втручання є обстеження і передопераційне планування. «Омега-Київ» - одна з не багатьох клінік в Україні, де в одній установі обладнані сучасна лабораторія, УЗД, КТ, МРТ. Також є стаціонар і операційна з інноваційною ендоскопічною установкою і 3D-рентген навігатором. Хірурги-ортопеди можуть дообстежити пацієнта як до, після, так і під час операції, прийняти оптимальне рішення і вибрати раціональний алгоритм дій. Лікарі клініки постійно навчаються і обмінюються досвідом, в тому числі і з іноземними колегами, накопичують світовий досвід сучасних методик і технологій. Оперативна ортопедія і травматологія в останні роки стрімко розвивається завдяки впровадженню комп'ютерних і цифрових технологій. Також сприяє розвитку винахід нових матеріалів і сплавів, які застосовують для імплантації або виготовлення інструментів. Анестезіологи клініки, крім загальної, застосовують нові, безпечні види провідникової та місцевої анестезії, таким чином роблячи операцію для пацієнта комфортною і безболісною. Завдяки методам малоінвазивних методик операції проводять з мінімальною травматизацією і крововтратою, в результаті чого скорочується період відновлення і післяопераційної реабілітації. Пацієнти клініки навіть після важких операцій, таких як ендопротезування, можуть на наступний день виписуватися і знаходитись під наглядом нашими фахівцями вдома. Центр «Омега-Київ» забезпечив лікарів найкращими технологіями оперативної травматології та ортопедії для досягнення головної мети клініки - здоров'я пацієнтів.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Василь Вінтоняк 26.09.2019, 08:27
Можливе ендопротезування кульшового суглоба,коли пацієнт хворіє віл,інфекцією,і гепатитом C...???
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 26.09.2019, 09:45
Доброго дня, Василь Вінтоняк. Можливе, лише після консультації інфекціоніста
Відповісти -1
Кейван Василь 28.07.2019, 18:42
Вже чотири роки не зростається нога в стегні, що робити???
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 29.07.2019, 10:02
Доброго дня, Кейван Василь. Рекомендуємо Вам звернутись за консультацією до нашого лікаря ортопеда-травматолога. Ви можете скористатись акційною пропозицією і отримати знижку 50% на дану послугу. Запис на консультацію за тел: 0800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного) Детальніше з умовами акції можна ознайомитись тут:https://www.omega-kiev.ua/ua/novosti_i_aktsii/1204-aktsiya-besplatnaya-konsultatsiya-ortopeda-travmatologa.html
Відповісти -1
Наталья 29.10.2017, 13:00
Добрый день! У мужа пяточная шпора. Сколько стоит процедура ударно-волновой терапии? С каким промежутком времени она выполняется.
Спасибо зараннее.
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 30.10.2017, 12:29
Добрый день, Наталья. В нашем медицинском центре не лечат пяточные шпоры методом ударно-волновой терапии.
Відповісти -1
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00