×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Артроскопія


    Артроскопія - це малоінвазивна хірургічна методика, яка дозволяє візуалізувати суглобову порожнину, і виконується для діагностування і лікування суглобової патології. Артроскопія - це інноваційна техніка, яка завдяки тонкій оптичній системі, через проколи в шкірі дозволяє оглянути суглоб і провести необхідні маніпуляції. Таке лікування несе мінімальні ризики, а реабілітація проходить в рази швидше, ніж після класичного хірургічного втручання.

Артроскопія підрозділяється на види:

 •     колінного суглоба;
 •     плечового суглоба;
 •     тазостегнового суглоба;
 •     ліктьового суглоба;
 •     гомілковостопного суглоба.

Liga-OPA

    Процедура артроскопії є універсальною, вона застосовується і для діагностування і відразу ж для лікування. Артроскопічна діагностика застосовується, коли випробувані вже всі неінвазивні варіанти, такі як КТ, МРТ, рентгенографія, УЗД.

Показання для артроскопії наступні:

 1.     Розриви і пошкодження меніска.
 2.     Пошкодження ПКС і ЗКС колінного суглоба.
 3.     Наявність вільних хрящових тіл (хондроматоз).
 4.     Захворювання і дефекти хрящової тканини.
 5.     Хронічний синовіїт.
 6.     Внутрісуглобні переломи при травмах колінного суглобу.
 7.     Деформуючий артроз.
 8.     Кіста колінного суглобу.

    Під артроскопічним контролем можна резеціювати або ушивати меніски, прибирати кістково-хрящові тіла, відновлювати пошкоджений хрящ. Також можна, вшивати обертальну манжету плеча, відновлювати пошкоджені внутрісуглобні зв'язки коліна. Наприклад, пластику передньої хрестоподібної зв'язки (пластика ПХЗ) наші фахівці виконують методом автотрансплантаціі, тобто використовують частково свої ж тканини (сухожилля) пацієнта. Найбільш часто затребувана артроскопія колінного суглобу. Артроскопію плечового суглобу проводять рідше, при пошкодженні обертаючої манжети і звичному вивиху плеча. У клініці "Омега-Київ" є найсучасніше артроскопічне обладнання та кваліфікований медперсонал. Вартість послуг доступна. Ціна вказана в розділах сайту. Якщо вас цікавить точна ціна комплексного обстеження - зв'яжіться з консультантом.

Підготовка до процедури

    Підготовка до операції проходить в залежності від того, на якому суглобі проводиться артроскопія. Перед процедурою хірург-ортопед проводить з пацієнтом бесіду. Лікар-анестезіолог, докладно пояснює, як буде проходити операція. Лікарі попереджають про всі можливі ризики і ускладнення. Далі пацієнт вибирає тип анестезії та наркозу.

    Перш ніж буде проводитися артроскопія, лікар призначає електрокардіограму, вивчає аналізи пацієнта і проводить додаткові необхідні обстеження. У день перед артроскопією не можна їсти і пити будь-яку рідину. Артроскопію можна проводити під провідниковоїю анестезією або загальним наркозом.

    Артроскопія триває 20-60 хвилин. Після операції пацієнт перебуває в стаціонарі, проводиться реабілітація.

    Артроскопичний діагностичний метод застосовують лікарі медичного центру в Україні (Київ). Клініка "Омега-Київ" запрошує кожного, хто зіткнувся з проблемами в суглобах, пройти якісне обстеження та лікування.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Артроскопія

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00