Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Операція Банкарта


     Нестабільність плечового суглоба, яка викликана травмою суглобової губи, є однією з найбільш частих причин хронічних вивихів і больового синдрому в області суглобу плеча, особливо у молоді. Пошкодження суглобової губи майже завжди трапляється при вивихах плеча (пошкодження Банкарта / Bankart /). При Незрощеному дефекті суглобової губи може розвинутися повторний вивих плеча. Це вже називається хронічна нестабільність плечового суглоба. Таке плече травмується і вимагає втручання досвідченого фахівця.

    Суглобовий плечовий Банкарт успішно лікують в Україні. Клініка "Омега-Київ" пропонує великий вибір послуг. Послуга артроскопії, операція Банкрата проводиться досвідченим хірургом ортопедом-травматологом. Хірургія в Україні розвинена на високому рівні, вартість операції доступна. Ціна залежить від комплексу медичних заходів.

Проведення операції Банкарта

    Щоб відновити анатомію і стабільність суглоба призначається і проводиться операція по рефіксаціі суглобової губи (операція Банкарта). У клініці "Омега-Київ" оперативне втручання виконують, застосовуючи артроскопический хірургічний інструмент. Проводиться артроскопія з внутрішньосуглобою фіксацією.

    При пошкодженнях, де спостерігається кістковий дефект, гленоїдальна западина деформована більш ніж на 20% - як доповнення до операції Банкарта, робиться процедура, при якій модифікується кістка - метод Латерже (Bristow-Latarget). Якщо є відрив Хілл-Сакса, може бути зроблена додаткова фіксація капсули суглобу в місці, де є дефект.

Оперативне лікування вивиху плеча

    Суглоб плеча утворює 3 кістки: головка, лопатка і ключиця, які, пов'язані з суглобом в анатомічному і функціональному плані. Особливе значення в біомеханіці плечового суглобу мають м'язи і зв'язки в складі капсули суглобу.

    При вивиху суглоба важливо вправити його якомога раніше. Бажано звернутися в медичний центр, щоб це зробив фахівець. Правильно накладена пов'язка після усунення першого вивиху може позбавити від повторних вивихів і операції. У клініці "Омега-Київ" проводять як консервативне (при першому вивиху) так і оперативне лікування вивихів плеча (операція Банкарта). У медичному центрі працюють тільки досвідчені фахівці. Сучасна клініка оснащена новим обладнанням, перевіреними медикаментами, всім, що може знадобитися для ефективної терапії і реабілітації.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Операція Банкарта

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00