×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ендопротезування в Україні - сучасний медичний центр


    Ендопротезування суглобів,

Ендопротезування кульшового суглоба

інакше називається Артропластика і являє собою операцію імплантацію штучних суглобів. В ході оперативного втручання (ендопротезування) уражені області суглобу замінюються на біоінертні компоненти (часткова або повна заміна). Вони називаються ендопротезами. Ендопротези повністю усувають або в значній мірі скорочують больовий синдром в суглобі і покращують його рухливість і опорну функцію. Ендопротези використовуються дуже давно, з початку 70-х років минулого століття. Сьогодні в медичній практиці накопичився колосальний досвід їх використання.

Ендопротезування проводиться на багатьох суглобах, але найуспішніше розвинене для лікування:

  •     тазостегнового суглобу;
  •     плечового суглобу;
  •     колінного суглобу.

    Лише грамотний, досвідчений лікар-ортопед може встановити правильний діагноз і призначити лікування. Симптоматика проблем кульшового суглобу, таких як артроз або асептичний некроз, наприклад, проявляється розвитком больового синдрому. Біль не проходить навіть під впливом сильних медикаментів. Також спостерігається обмеження рухливості кульшового суглобу.

Часто показанням до ендопротезування кульшового суглобу стають переломи шийки стегна і несправжні суглоби. Не всі переломи вдається синтезувати, тому ендопротезування в таких випадках може бути єдиним виходом.

Перелом шийки стегнової кістки

Що таке ендопротез і термін його служби

    Що таке ендопротез? Він створюється з біоінертних і міцних полімерних і металевих частин, може включати кераміку і пластик. У людському суглобі тертя спостерігається між хрящами суглобу (кістка не задіяна), а в ендопротезів  поверхні, що  труться можуть бути виконані в таких варіантах пар тертя:

  1.     Метал + пластик.
  2.     Метал + метал.
  3.     Кераміка + кераміка.
  4.     Кераміка + пластик.

    Частіше за інших використовується пара метал + пластик. Ендопротезування суглобів, проведене з використанням цієї пари, дає гарантію довгого терміну служби ендопротезів. 95% сучасних ендопротезів можуть прослужити більше 20 років.

    Якщо з якоїсь причини ендопротезування проводитися не може, як альтернативу застосовують артроскопический дебрідмент, навколосуглобну остеотомію, або дуже рідко артродез.

    Клініка "Омега-Київ" пропонує свої послуги. Ортопедія в Україні (Київ) розвинена добре, досвідчені лікарі медичного центру готові провести ендопротезування у зручний для пацієнта час. Вартість операції адекватна. Ціна на ендопротезування залежить від комплексу обраних послуг. Детальніше у консультанта по телефону.

Ендопротезування та реабілітація

    Існує коплекс вправ, які варто виконувати до втручання. Коли ендопротезування суглобів виконано, на наступний день пацієнт починає ходити з певними обмеженнями. Реабілітацію проводить досвідчений фахівець, враховуючи рекомендації лікаря. Термін реабілітаційного періоду для кожного конкретного пацієнта свій і залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, типу ендопротезування та віку. Середній термін реабілітаційного періоду становить 3-6 тижнів.

    Після того як була проведена операція, яка супроводжувалася ендопротезуванням суглобів, можуть розвинутися ускладнення. Найчастіше розвивається інфекція в області колінного і кульшового суглобу. Інфікування майже завжди супроводжується нестабільністю компонентів.

    Для того щоб уникнути попадання інфекції, ендопротезування проводять в стерильних умовах із застосуванням профілактичних доз антибактеріальних препаратів. Найнебезпечнішим ускладненням є тромбоемболія легеневої артерії, яка може привести до смерті пацієнта. Захворювання характеризується посиленим утворенням тромбів після або під час операції. Щоб уникнути розвитку цієї патології, перед оперативним втручанням і після нього пацієнтові вводять антикоагулянти для розрідження крові.

    Ендопротезування в "Омега-Київ" проводиться багато років. Досвідчені лікарі готові допомогти навіть у найважчих випадках захворювань.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Ендопротезування в Україні - сучасний медичний центр

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00