Дисплазія суглобів


    Людський опорно-руховий апарат формується ще в утробі матері, на 4-му тижні розвитку ембріона, а закінчення цього процесу відбувається вже після пологів, коли малюк починає ходити. Але це формування не завжди проходить без проблем. На кожному з етапів можливі різного роду порушення росту і розвитку тканин. Саме вони є дисплазією.

    Дисплазія суглоба - процес, коли сполучна тканина неправильно розвивається і формується, внаслідок чого вона слабшає, а це, в свою чергу, веде до розвитку патологій. Порушення розвитку можуть статися на будь-якому етапі, але дисплазія суглоба - зазвичай хвороба генетичного плану і часто діагностується у кількох родичів.

Неправильне формування може відбутися в період виношування дитини, під час:

  • токсикозу;
  • гестозу;
  • інфекцій;
  • порушень ендокринної системи.

    Причинами неправильного розвитку в утробі матері, є також погана екологія, шкідливе виробництво на роботі, неправильний спосіб життя жінки, яка виношує дитину (тютюнопаління, вживання спиртних напоїв і наркотичних засобів), нездорове харчування. Жінка повинна вживати вітамінні комплекси, мінерали та білки. Особливо важливий кальцій, без якого правильне формування сполучної тканини неможливо. Дисплазія у новонародженого може бути діагностована через похилий вік батьків.

Різновиди дисплазії суглобів

    Якщо діагностовано дисплазію суглобів, лікування можна пройти в клініці "Омега-Київ". Основний вид дисплазії - ураження тазостегнового суглоба, але в медицині часто діагностують і такі види:

  1. Підвивих.
  2. Предвивіх.
  3. Вивих головки стегна, який вкорочує кінцівку.

    Ознаки захворювання проявляються яскраво. Запідозрити дисплазію можна, якщо помічені такі ознаки: асиметрії сідничних і пахових складок, нижні кінцівки мають різну довжину, хода порушена, суглоби клацають під час руху.

Терапія дисплазії тазостегнових суглобів

    Якщо діагностика буде проведена правильно, а лікування призначено своєчасно, то вилікувати патологію цілком можливо. Дисплазія суглобів у дорослих лікується складніше. Таке захворювання зустрічається у дорослих дуже рідко, зазвичай недуга виявляють в дитинстві. Терапія проводиться з моменту виявлення патології. Якщо лікуванням буде займатися грамотний фахівець, то перемогти хворобу можна.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00