вул. Володимирська 81-а
/ 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
  / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
/ 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика

 • Ортопедия (ортопедия
  Ортопедия (ортопедия


    Ендопротезуванням називається оперативне втручання по заміні пошкодженого суглоба штучним. Імпланти мають анатомічну форму, тому дають можливість замінити обсяг рухів і в рази покращують якість життя людини, яка страждає на артроз. У ряді випадків, в зв'язку зі стійким больовим синдромом, така операція - це єдиний спосіб допомогти пацієнтові. Ендопротезування кульшового суглоба при коксартрозі проводиться, коли діагностовано цілковите руйнування хряща. Кульшовий суглоб схожий на круглу опору. Увігнута частина його розташована знизу тазової області, а опукла відноситься до стегна.

Ендопротезування кульшового суглоба

Завдяки суглобу людина здатна виконувати:

 1. Згинання.
 2. Розгинання.
 3. Зовнішню ротацію.
 4. Внутрішню ротацію.
 5. Відведення кінцівки.
 6. Приведення.

    Суглоб розрахований витримувати дуже великі навантаження при ходьбі, бігу, стрибках. Але, коли він зруйнований, то єдиний вихід відновити функцію - ендопротезування кульшового суглоба.

    Заміна суглоба успішно проводиться в Києві. Клініка "Омега-Київ" пропонує прийнятну вартість на хірургічне лікування, ціна доступна. У медичному центрі працюють виключно професіонали, які піклуються про здоров'я кожного пацієнта.

Які бувають види ендопротезів?

    Імплантат зовні схожий з цим суглобом. Він створений для виконання тих самих функцій і витримує сильні навантаження. Ендопротезування кульшового суглоба сьогодні затребуване і розвинене, лікарі використовують понад 60 моделей імплантів. Ендопротезування кульшового суглоба проводиться з індивідуальним підбором ендопротеза. По виду ендопротези можуть бути однополюсними і двополюсними. При однополюсному ендопротезуванні замінюють лише ніжку і голівку стегна, западина залишається своя. Цей вид артропластики є найбезпечнішим, оскільки зменшується крововтрата і скорочується час операції.

Ендопротезування суглоба
з механічною фіксацією

За способом фіксації імплантати діляться на:

 1. Імплант з механічною фіксацією (ендопротез кріпиться завдяки тому, що кістка вростає в його поверхню). Ендопротезування кульшового суглоба з цим видом протеза, найбільш затребуване.
 2. Ендопротез із цементною фіксацією (імплант кріпиться за допомогою медичного кісткового цементу).

    До матеріалів, з яких виробляють протези, пред'являються особливі вимоги. Це пов'язано зі специфікою їх використання. У людському суглобі тертя відбувається між суглобовими хрящами. У імплантаті стегнового суглоба 2 поверхні, що труться можуть створюватися з металу, міцних полімерів, кераміки. Матеріали можуть комбінуватися.

    Сьогодні найбільш поширений варіант - «метал + пластик». Ця пара тертя вважається довговічною. Висока надійність суміщається з мінімальним зносом. Ендопротезування кульшового суглоба з механічною фіксацією коштує трохи дорожче, але ціна в медичному центрі "Омега-Київ" прийнятна. Якщо вас цікавить артропластика, тобто заміна тазостегнового суглоба, ціна і додаткова інформація вказані на сайті.

    Ендопротезування кульшового суглоба - оптимальна ціна

    В процесі проведення консультації лікар розуміє ступінь пошкодження суглоба. Також лікар визначає показання та протипоказання. Потім підбирає модель ендопротеза. Пацієнта в обов'язковому порядку попереджають про можливі ускладнення. Коли планується операція з артропластики, проводять обстеження та лікування супутніх захворювань. Ендопротезування кульшового суглоба починається з підготовки до оперативного втручання. Ендопротезування кульшового суглоба - одна з найскладніших операцій в ортопедії, і вимагає високопрофесійного підходу, досвіду медиків. Зазвичай така процедура триває близько 1-2х годин. Коли виконується заміна суглоба, весь період задіяна операційна бригада з 6 чоловік. Після операції обов'язково призначають антибактеріальні препарати, знеболюючі засоби. Якщо необхідно, заповнюють ОЦК і проводять підтримуючу терапію.

Ендопротезування суглоба
з цементною фіксацією

Реабілітаційний період після ендопротезування

    На наступний день після операції пацієнт починає сідати і приступати на ногу. Ендопротезування кульшового суглоба проводять через доступ з розтином фасцій і зв'язок, які в кінці операції зшивають. В післяопераційному періоді ці тканини зростаються близько 3-4 тижнів, тому важливо не перенавантажувати оперовану кінцівку. При всіх видах ендопротезування кульшового суглоба важливо уникати глибокого згинання стегна (більше 90 градусів), і надмірної зовнішньої ротації, особливо в зігнутому стані. Для кожного пацієнта наші ортопеди-травматологи індивідуально розробляють комплекс вправ і реабілітацію.

   Через 2 місяці після того, як провели ендопротезування кульшового суглоба, пацієнти можуть повноцінно жити і навіть займатися спортом. Протез з часом може зноситися. Такі фактори як ожиріння або зайва рухливість в значній мірі впливають на знос штучного суглоба.

    Якщо пацієнт точно дотримується всіх рекомендацій лікаря, то протез нормально служить понад 20 років. Якщо протез зносився, то рекомендується проведення повторного ендопротезування - ревізійне ендопротезування. Ціна операції по ревізійному ендопротезуванню тазостегнового суглоба нижче, так як замінюють окремо тільки пошкоджені компоненти. У роботі використовуються тільки сертифіковані надійні імпланти, які пройшли перевірку і точно безпечні для людини. Лікарі працюють на сучасному обладнанні, застосовуючи високоефективні інструменти і медикаменти. Лікування в нашому центрі - це успішний результат і надія на повноцінне життя.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом