Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика


    Ендопротезуванням називається оперативне втручання по заміні пошкодженого суглоба штучним. Імпланти мають анатомічну форму, тому дають можливість замінити обсяг рухів і в рази покращують якість життя людини, яка страждає на артроз. У ряді випадків, в зв'язку зі стійким больовим синдромом, така операція - це єдиний спосіб допомогти пацієнтові. Ендопротезування кульшового суглоба при коксартрозі проводиться, коли діагностовано цілковите руйнування хряща. Кульшовий суглоб схожий на круглу опору. Увігнута частина його розташована знизу тазової області, а опукла відноситься до стегна.

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика, фото
Ендопротезування кульшового суглоба

Завдяки суглобу людина здатна виконувати:

  1. Згинання.
  2. Розгинання.
  3. Зовнішню ротацію.
  4. Внутрішню ротацію.
  5. Відведення кінцівки.
  6. Приведення.

    Суглоб розрахований витримувати дуже великі навантаження при ходьбі, бігу, стрибках. Але, коли він зруйнований, то єдиний вихід відновити функцію - ендопротезування кульшового суглоба.

    Заміна суглоба успішно проводиться в Києві. Клініка "Омега-Київ" пропонує прийнятну вартість на хірургічне лікування, ціна доступна. У медичному центрі працюють виключно професіонали, які піклуються про здоров'я кожного пацієнта.

Які бувають види ендопротезів?

    Імплантат зовні схожий з цим суглобом. Він створений для виконання тих самих функцій і витримує сильні навантаження. Ендопротезування кульшового суглоба сьогодні затребуване і розвинене, лікарі використовують понад 60 моделей імплантів. Ендопротезування кульшового суглоба проводиться з індивідуальним підбором ендопротеза. По виду ендопротези можуть бути однополюсними і двополюсними. При однополюсному ендопротезуванні замінюють лише ніжку і голівку стегна, западина залишається своя. Цей вид артропластики є найбезпечнішим, оскільки зменшується крововтрата і скорочується час операції.

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика, фото
Ендопротезування суглоба
з механічною фіксацією

За способом фіксації імплантати діляться на:

  1. Імплант з механічною фіксацією (ендопротез кріпиться завдяки тому, що кістка вростає в його поверхню). Ендопротезування кульшового суглоба з цим видом протеза, найбільш затребуване.
  2. Ендопротез із цементною фіксацією (імплант кріпиться за допомогою медичного кісткового цементу).

    До матеріалів, з яких виробляють протези, пред'являються особливі вимоги. Це пов'язано зі специфікою їх використання. У людському суглобі тертя відбувається між суглобовими хрящами. У імплантаті стегнового суглоба 2 поверхні, що труться можуть створюватися з металу, міцних полімерів, кераміки. Матеріали можуть комбінуватися.

    Сьогодні найбільш поширений варіант - «метал + пластик». Ця пара тертя вважається довговічною. Висока надійність суміщається з мінімальним зносом. Ендопротезування кульшового суглоба з механічною фіксацією коштує трохи дорожче, але ціна в медичному центрі "Омега-Київ" прийнятна. Якщо вас цікавить артропластика, тобто заміна тазостегнового суглоба, ціна і додаткова інформація вказані на сайті.

    Ендопротезування кульшового суглоба - оптимальна ціна

    В процесі проведення консультації лікар розуміє ступінь пошкодження суглоба. Також лікар визначає показання та протипоказання. Потім підбирає модель ендопротеза. Пацієнта в обов'язковому порядку попереджають про можливі ускладнення. Коли планується операція з артропластики, проводять обстеження та лікування супутніх захворювань. Ендопротезування кульшового суглоба починається з підготовки до оперативного втручання. Ендопротезування кульшового суглоба - одна з найскладніших операцій в ортопедії, і вимагає високопрофесійного підходу, досвіду медиків. Зазвичай така процедура триває близько 1-2х годин. Коли виконується заміна суглоба, весь період задіяна операційна бригада з 6 чоловік. Після операції обов'язково призначають антибактеріальні препарати, знеболюючі засоби. Якщо необхідно, заповнюють ОЦК і проводять підтримуючу терапію.

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика, фото
Ендопротезування суглоба
з цементною фіксацією

Реабілітаційний період після ендопротезування

    На наступний день після операції пацієнт починає сідати і приступати на ногу. Ендопротезування кульшового суглоба проводять через доступ з розтином фасцій і зв'язок, які в кінці операції зшивають. В післяопераційному періоді ці тканини зростаються близько 3-4 тижнів, тому важливо не перенавантажувати оперовану кінцівку. При всіх видах ендопротезування кульшового суглоба важливо уникати глибокого згинання стегна (більше 90 градусів), і надмірної зовнішньої ротації, особливо в зігнутому стані. Для кожного пацієнта наші ортопеди-травматологи індивідуально розробляють комплекс вправ і реабілітацію.

   Через 2 місяці після того, як провели ендопротезування кульшового суглоба, пацієнти можуть повноцінно жити і навіть займатися спортом. Протез з часом може зноситися. Такі фактори як ожиріння або зайва рухливість в значній мірі впливають на знос штучного суглоба.

    Якщо пацієнт точно дотримується всіх рекомендацій лікаря, то протез нормально служить понад 20 років. Якщо протез зносився, то рекомендується проведення повторного ендопротезування - ревізійне ендопротезування. Ціна операції по ревізійному ендопротезуванню тазостегнового суглоба нижче, так як замінюють окремо тільки пошкоджені компоненти. У роботі використовуються тільки сертифіковані надійні імпланти, які пройшли перевірку і точно безпечні для людини. Лікарі працюють на сучасному обладнанні, застосовуючи високоефективні інструменти і медикаменти. Лікування в нашому центрі - це успішний результат і надія на повноцінне життя.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Ендопротезування кульшового суглоба, артропластика

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00