Одномищелкове ендопротезування колінного суглоба


    Сучасне одномищелкове ендопротезування колінного суглоба - це операція, в процесі якої проводиться часткова заміна компонентів суглоба, які були пошкоджені через хворобу, або в результаті травмування. Одномищелкове протезування є більш щадним методом, у порівнянні з тотальною процедурою. Цей вид ендопротезування зазвичай виконують літнім людям, які мало рухаються. У медичному центрі "Омега-Київ" процедуру можна пройти за доступною ціною.

Показання для проведення операції наступні:

  1. Гонартроз.
  2. Ассептичний некроз.
  3. Нестабільність колінного суглоба.

    В Україні одномищелковое ендопротезування колінного суглоба виконують кваліфіковані хірурги. Термін служби імпланта при правильному способі життя досягає 20 і більше років.

З яких компонентів складається ендопротез

    Протез суглоба коліна складається з стегнового компонента, який кріпиться на попередньо оброблену поверхню стегна, тибіального компонента, який розміщений на великогомілковій кістці та вкладиші. Вкладиш-мініск розташовується між стегнових і тибіальних компонентів і може бути різної товщини, яку хірург підбирає під час оперативного втручання. Відразу після проведення ендопротезування пацієнт на час реабілітації перевозиться в стаціонар.
З першого дня виконується профілактика інфекцій, знеболююче лікування, антикоагулянтна терапія. Активні рухи вирішуються, як тільки відійде спино-мозкова анестезія. Яким буде період реабілітації, визначає лікуючий лікар.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00